Γενικά Η οικογενεια των παπαγαλων μεγαλωνει

Mπράβο, ενδιαφέρεται για τον καινούριο χώρο, εξερευνά και απολαμβάνει η Τινκ! Αφού υπάρχει ασυμφωνία χαρακτήρων, καλύτερα σε χωριστά δωμάτια! Να τις χαίρεσαι!
 
Βασιλικη μου καλυτερα μακρια και αγαπημενες απο να συμβει κανενα ατυχημα!
 
Ουαου!
Ειμαι πολυ χαρουμενη που το βλεπω ευτυχισμενο!
Ξανα πολυ ωραιο το παρκο και η Τινκ φαινεται να το απολαμβανει πολυ!
Μπραβο φιλεναδα που φροντιζεις τοσο καλα το Τινκακι!
 
η tink κ η καρυδα!

το τινκακι μου αλλαξε κλουβακι κ πηγε στο μεγαλο μιας κ η τρουφα ειναι τις περισσοτερες ωρες της μερας εκτος κλουβιου κ της επεφτε κ τεραστιο η κοπελα εχει καταενθουσιαστει με την καρυδα την χιλιομαδαει κ δεν λεει να βγει απ αυτην κ ενοειτε οτι κοιματε μεσα σε αυτην 🙂
 

Συνημμένα

  • sulia 096.webp
    sulia 096.webp
    59,2 KB · Προβολές: 67
  • sulia 110.webp
    sulia 110.webp
    67 KB · Προβολές: 75
  • sulia 124.webp
    sulia 124.webp
    50,6 KB · Προβολές: 72
  • sulia 152.webp
    sulia 152.webp
    44,2 KB · Προβολές: 66
Φοβερο το Τινκακι! Την καρυδα την τιμαει δεοντως! Και το κλουβι βασιλικο για αυτην!
 
Ωραιες φωτογραφιες.Λες την καρυδα να την εχει δει ως φωλια και να σε γεμισει αυγα;

Η καρυδα ετοιμη ειναι η εσυ την εφτιαξες;
 
Aπερίγραπτη, απίστευτη, ολόγλυκεια φατσούλα να προβάλει μέσα απ'την καρύδα! Και πολύ όμορφο το σπίτι της! Να τα χαίρεσαι Βασιλική!
 
σας ευχαριστω εχει πολυ γελιο με την καρυδα την συγγεκριμενη την πηρα ετοιμη αλλα εχω παρει κ απο το σουπερ για να προσπαθησω καποια στηγμη να της φτιαξω μονη μου να εχει κ 2η.λες να την περναει για φωλια. Αληθεια αν ειναι θυληκο υπαρχει περιπτωση να κανει αυγα την αναπαραγωγικη περιοδο μονη της σαν τα καναρινια χωρις αρσενικο;
 
Με 'γεια το καινουριο κλουβι της Τινκ σου!Χαιρεται κανεις να την βλεπει μεσα στην καρυδα της! :Big Grin:Τελικα σ'ολα τα 'μικρα' αρεσει αυτη η κρυψωνα!(προσεξε Βασιλικουλα ομως, αν δεν την βλεπει σαν παιχνιδι, αλλα σαν φωλια)
 
Πολυ καλη η φαση με τη καρυδα.
Ψαχνομαι και γω για κατι τετοιο.
Πιστευω οτι σε ολα τα πουλακια θα αρεσει ναι μπαινουν, να χωνονται καπου.
 
(προσεξε Βασιλικουλα ομως, αν δεν την βλεπει σαν παιχνιδι, αλλα σαν φωλια)
πειραζει δηλαδη αν την βλεπει για φωλιτσα; λες να μου παθει καταθληψη το κοριτσι μου κ να θελει αντρα;
 
Υπέροχο το κλουβί, ασορτί με την Τινκ! Βασικά και την καρύδα να της έδινες μόνο, χωρίς κλουβί, αυτή ευχαριστημένη θα ήταν!
 
Καλε τι τελειες φωτογραφιες ειναι αυτες; Τωρα τις ειδα...
Τι κατασκευη ωραια ηταν αυτη; Σαν παιδοτοπος ειναι οντως,το κλουβακι τελειο.
Περναει καλα η Tink μπραβο σας

- Αυτόματη συγχώνευση post στις 23:41 - Το προηγούμενο post δημιουργήθηκε στις 23:40 -
 
Τελειες οι καινουριες φωτο!

Ολα τα λεφτα η καρυδα με την Τινκ μεσα!

Μπραβο φιλη μου που την προσεχεις τοσο!
 
Back
Top