Γενικά Η Jenday κονούρα μου

Πολύ όμορφος! 👍Ξέρεις φύλο; Η πατήθρα που βλέπω επίσης είναι χοντρή για τα πόδια του, δεν πειράζει να έχεις μια πιο χοντρή αλλά χρειάζεσαι και λεπτότερες. Να προτιμάς πατήθρες από φυσικό ξύλο, οι τύπου σκουπόξυλο όπως αυτή δεν είναι το καλύτερο για τα πέλματα τους.
 
Αρσενικό μου είπαν. Θα πάωτώρα στο pet shop να δω γιατί όλα είναι μεγάλου μεγέθους, γίγας! Θα πάω να δω και για pelets που μου είπες. Την ταΐστρα να την έχω γεμάτη και να τρώει όσο θέλει;Δεν σταματάει να τρώει!
 
Το είχα διαβάσει και το είδα και από κοντά! 😁Το βασικό είναι ότι είναι μια όμορφη παρέα. Είναι καλό που έχω επαφή μαζί του από την πρώτη μέρα.. Μέχρι το γυρίζω ανάποδα το χαϊδεύω και κοιμάται!
 
Το βασικό είναι ότι είναι μια όμορφη παρέα.
Φυσικά! Αυτό είναι το κυριότερο! Όλα τα κατοικίδια είναι μία καλή και ευχάριστη συντροφιά!

Είναι καλό που έχω επαφή μαζί του από την πρώτη μέρα.. Μέχρι το γυρίζω ανάποδα το χαϊδεύω και κοιμάται!
Μπράβο! Τέλεια! Τα πάτε περίφημα και είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσετε ακόμα καλύτερα! Με την αγάπη και την ασχολία σου θα δημιουργήσεις μία δυνατή σχέση! 😉🆒👍
 
Πολύ ομορφος!
Τώρα που η φωτογραφία μπήκε σε θέμα παρουσίασης να ξέρεις ότι είσαι υποχρεωμένος πια να μας ανεβάζεις κάθε μέρα φωτογραφίες του 😋
Θα γίνω και φωτογράφος🤣
[automerge]1551372772[/automerge]

[automerge]1551372808[/automerge]
Μου παίρνει την ψαλίδα! 😂
 

Συνημμένα

  • 15513727356281553177540.webp
    15513727356281553177540.webp
    321,8 KB · Προβολές: 15
Τέλειος είναι! Πολύ θετικό το ότι ήρθατε τόσο κοντά σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
Τα αυτιά αποτελούν πόλο έλξης. Ο δικός μου βέβαια έχει κόλλημα με τη μύτη μου 🙄
 
Τέλειος είναι! Πολύ θετικό το ότι ήρθατε τόσο κοντά σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
Τα αυτιά αποτελούν πόλο έλξης. Ο δικός μου βέβαια έχει κόλλημα με τη μύτη μου 🙄
Πιο κοντά δεν γίνεται από την δεύτερη μέρα! 😊 Το μόνο δύσκολο είναι ότι φωνάζει για να πάω κοντά. Εμένα δεν με ενοχλεί. Τους γείτονες φοβάμαι...
 
Το μόνο δύσκολο είναι ότι φωνάζει για να πάω κοντά
Να το προσέξεις αυτό! Εάν όταν φωνάζει εσύ πηγαίνεις κοντά του είναι σαν να επιβραβευεις αυτό που κάνει. Στο εξής θα ξέρει ότι όταν χαλάει τον κόσμο εσύ θα τρέχεις. Μην τον αφήσεις να τα συνδυάσει!
 
Back
Top