Αναπαραγωγή Θα μπορούσε να είναι ωοτοκία;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εάν βλέπεις το αυγό στην αμάρα τότε λίγο ελαιόλαδο ή λάδι καρύδας με απαλή επάλειψη με μια μπαντονέτα ίσως να τη βοηθούσε. Είναι όντως κάμποσες οι μέρες.

Κουτσουλάει;
 
Βρε Ευα, τι να πω δεν ξέρω. Την πηγές στον γιατρό, της έδινες ασβέστιο... Το καημένο, κρίμα, πραγματικά κρίμα.
 
Μια ενημερωση μονο να κανω, στο σημειο που ηταν πρησμενη... Το δερμα ανοιξε και βγηκε ενα κοκαλάκι απεξω...
Προφανώς ειχε σπασμενο κόκαλο... Και αυτο ηταν που την τρυπησε...
 
Αμαν ρε γαμωτο! Πολυ κριμα! Μα πως ειχε σπασμενο κοκκαλο το πουλακι;
 
Αμαν ρε γαμωτο! Πολυ κριμα! Μα πως ειχε σπασμενο κοκκαλο το πουλακι;
Εκει που εχω κυκλο, απο κει βγηκε κοκκαλο προς τα εξω...η φωτο ειναι πρωινη...
IMG_20180529_230247.webp

Αμαν ρε γαμωτο! Πολυ κριμα! Μα πως ειχε σπασμενο κοκκαλο το πουλακι;
Δεν ξερω... Μπορει να χτυπησε καπου; Τι να πω...☹
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Δεν ξερω... Μπορει να χτυπησε καπου; Τι να πω...☹
Eύα εκεί πίσω δεν υπάρχει οστό. Είπες ότι ήταν πρησμένη οπότε θεωρώ πιο πιθανό να έσπασε το αυγό μέσα της και απο αυτό να πέθανε κι αυτό να είδες και να νόμιζες για οστό. Αν δεν την έθαψες ακόμη θα σου πρότεινα να την πας σε έναν γιατρό για νεκροψία για να ξέρεις τι συνέβη.
 
Την εθαψα παιδια, δεν μπορουσα ουτε στην καταψυξη να τη βαλω... Κριμα πολυ κριμα... Ειμαι πολυ στεναχωρημενη!
Ο Ντανιελ σημερα, δεν ηπιε νερο... Ουτε εφαγε... Την ψαχνει συνεχως.
Θα τον παω στον γιατρο γιατι φοβαμαι μηπως τελικα ειχε κατι κολλητικο και κολλησε και αυτος...
 
Παιδιά, υπάρχει περίπτωση το κόκκαλο να βγήκε έξω καθώς συρρικνώθηκε το δέρμα στην περιοχή μετά θάνατο;. Ή πράγματι δεν υπάρχει κανένα κόκκαλο εκεί γύρω;
 
Παιδια πιο πανω απο τη αμαρα...υπαρχει κόκαλο... Και υπεθεσα πως ισως και ηταν αυτο... Μπορω αν θελετε να σας δειξω τον ντανιελ για να δειτε ποιο κοκαλο λεω...
 
Back
Top