Γενικά Καλοσωρίστε τον pepito μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης vendetta
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

vendetta

PB Member
Εγγραφή
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
230
Πόλη
Ηράκλειο
και ναι ειναι πλεον γεγονος.
αυτο που τοσο πολυ ηθελα κι επειτα απο καλο ψαξιμο το αποκτησα.
εναν macow 4 ετων πανεμορφος αρσενικος και τσαχπινης.
καμαρωστε τον
 

Συνημμένα

  • img3018aq5.webp
    img3018aq5.webp
    30,2 KB · Προβολές: 187
τωρα μενει να νοικιασεις μια μεζονετα για... Τα πουλια σου!
ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ... Να τον καμαρωνεις οπως του αξιζει!
 
Κουκλος να σου ζησει! 🙂Ειναι πολυ παιχωιδιαρηκα πουλια οι μακαο απο οτι γνωριζω!
 
Ειναι ενας κουκλος! Να τον χαιρεσαι!φανταζομαι τωρα με τοσους παπαγαλους θα χεις πολλα εξοδα...
 
Nα σου ζήσει ο Pepito! Ειναι ο πρώτος μακάο του φόρουμ ή κάνω λάθος;

Του πήρες και κλουβί; Πολύ θα θέλαμε να το δούμε!

Αν θες να βαλεις κουρτίνες στο τζάμι του παραθύρου για να μην πέσει επάνω σε καποια απόπειρα πτήσης. Αλήθεια επίχειρησε να πετάξει; Πες μας τις πρώτες εντυπώσεις σου!
 
Τζωρτζίνα έχει και η Χριστιάννα τον Jimmy Που ειναι gold and blue Macaw!

Γιάννη να χαίρεσαι τον Pepito! Είναι πολύ όμορφος και επιβλητικός.
 
Υπέροχος είναι... Φτου-φτου... Όμως αξίζει να πούμε κάτι και για το υπέροχο θαλασσινό από πίσω... Μπράβο, άψογος και ο παπαγάλος και το ενυδρείο... 😀
 
καλα μεγαλε εσυ θα μας κουφανεις ολους εδω μεσα.
θα σε ρωτησω καποια πραγματα που ειληκρινά θελω να μαθω και αν δε θες μην μου απαντας, αν νομιζεις οτι ειναι προσωπικα αστο δε τρεχει τιποτα.

καταρχήν τους εχεις ολους τους προηγουμενους παπαγαλους που εχεις παρει;
και αν ναι ποτε προλαβαινεις και ασχολεισαι με ολους; Εστω τα βασικα τροφή - νερο.
τι εισαι, μαθητης, σπουδαστής, επιχειριματιας, ανεργος, εισοδηματιας;
πως βρισκεις χρονο ΑΛΛΑ ΚΑΙ χρήμα για ολους αυτους;
εδω αλλοι το παλευουν μια ζωη να παρουν εναν και εσυ καθε βδομαδα παιρνεις και αλλον εναν! 😀

δε θελω να σε προσβαλω η να σε θιξω, σου ξαναλεω αμα δε θες μην απαντας αλλα πραγματικά τοχω μεγάλη απορία και ρωταω τελειως καλοπροεραιτα!

φοβερος και ο μακαο παντος!
 
Να τον χαίρεσαι τον Μακάο.. Πραγματικά και εγώ το είχα απορεία αυτό που είπε ο Νάσσος, αλλά δεν το εξέφρασα..
 
Κούκλος να σου ζήσει. Περιμένουμε νέα από την συμβίωσή σου με αυτόν τον γίγαντα.
 
Πολυ ομορφος, να τον χαιρεσαι τον Pepito! 🙂
 
Να σου ζησει! Ειναι πανεμορφος!:DΚαθε τοσο αυξανεις τις ευθυνες και τις υποχρεωσεις σου! Χαρα στο κουραγιο σου! Ευχομαι να περνατε ολοι καλα!:D
 
σας ευχαριστω πολυ παιδια.
προσωπικα δεν το βλεπω ουτε θεμα χρονου ουτε και κουρασης, οταν θελει κανεις κατι τοτε το κανει, ειναι απλο.
στην οικογενεια μου εχουμε τρελα γενικα με τα κατοικιδια, τους εκλεκτους τους εχει αναλαβει η μανα μου κι εγω και ειναι μια χαρα παρολο που ανησυχουσα για αντιδρασεις προς εμενα απο αυτους.
ο macow τελικα παιδια κι οπως φαινεται ειναι αλλη υποθεση, ολα τα λεφτα.
 
Na xerese to kainourgio papagalo sou.

Skeftoume tora TI OREO itane, na ekanes mia fotografia apo ola ta panomorfa poulia pou exeis mazi. San mikro zoologiko kipo prepei na einai.
 
Back
Top