Γενικά Καλως μας ηρθε! (cockatiel)

Αχ, καλέ η φάτσα του μοιάζει πολύ με του Κίμπα στο ύφος! Τελικά τα καταφέρατε με το harness, ε Άγγελε; Φαίνεται πάντως οτι απολαμβάνει πολύ τη βόλτα έξω το μικρό!
 
ναι με το λουρακι ειμαστε μια χαρα! Εχει πλακα οταν τρεχω.. Που πεταει απο πισω μου μη με χασει... Μας βγηκε λιγο μπαμποθρεφτο... 😀
 
Άχου το μωρέ το γλυκούλι! Δεν πειράζει Άγγελε! Καλύτερα μαμόθρεφτο, παρά να το κυνηγάς εσύ απο πίσω!
 
Αγγελε ο μπεμπης εγινε σωστο αντρακι!Η δευτερη και η τριτη φωτογραφια ειναι φοβερες. Τελειο βλεμμα!
 
ειναι πανεμορφο! Θα συμφωνησω με την Μαρια για τις φωτο! Καλα τρελενομαι οταν κοιτανε ετσι αδιαφορα στο πλάι!
 
Ωραιες οι φωτογραφιες, μου φαινεται πως θα το παρω και εγω αρχιζω και ζηλευω 😛 να ρωτησω, δε τον σφιγγει η εμενα μου φαινεται; Γενικοτερα οταν παει να φυγει μακρια δεν ποναει;
 
δεν το σφυγκει... Το κορδονακι στο τελος ειναι πολυυυ ελαστικο.. Ετσι οταν πεται και φευγει δεν σταματαει αποτομα ωστε να χτυπισει ή να πονεσει... 😉
 
Πανεμορφος ο μικρουλης...
Καλες βολτες...
Και εγω προσωπικα περιμενο βιντεακι με μια πτηση του...
;)
 
αυτο δυσκολο. Γιατι δεν πεταει... Ενοω. Για νε πεταξει πρεπει να αρχισω να τρεχω για να με κυνηγαει μη του φυγω... Οποτε θα πρεπει να ειμαι και εγω στο βιντεο.. Που δεν παιζει τετοιο πραγμα!
 
αυτο δυσκολο. Γιατι δεν πεταει... Ενοω. Για νε πεταξει πρεπει να αρχισω να τρεχω για να με κυνηγαει μη του φυγω... Οποτε θα πρεπει να ειμαι και εγω στο βιντεο.. Που δεν παιζει τετοιο πραγμα!
😀...
οκ τοτε...
φωτο πολλες φωτο... 😀;)
 
μεγαλωσα! Εγινα 2 μηνων(γεννηθεις 5-7-2009)... Και εδω και 2 μερες εκοψα την κρεμα και τρωω μονος μου!
ειμαι μεγαλο παιδι ποια...
 

Συνημμένα

  • 102_0374.webp
    102_0374.webp
    49,6 KB · Προβολές: 92
Τι κουκλι ειναι αυτο;:D

Μεγαλωσε και ομορφηνε το ατιμο. Εγω ψηφιζω οτι θα γινει σαν τον Κιμπα ο οποιος τελικα βγηκε ο πιο ομορφος.
 
μαλλον φωτη... Εκανε και μια προσπαθεια να σφυριξει με ρυθμο, αλλα ακομα δνε ειμαι σιγουρος...

το γκρι του ειναι σκουρο σχεδον σαν του ζορζ...
 
Mπραβο αγαπουλακο μου! Εχει γινει πολυ ομορφο Αγγελε. Να τον χαιρεσαι και να περνατε ομορφες στιγμες μαζι!
 
Αφού υπάρχει το όμορφο γονίδιο στην οικογένεια καλέ!
Άντε, μεγάλωσε και αυτό!
Το αδερφάκι του κελαηδάει χαιρετίσματα!
 
Πανεμορφο το βραβειο σου Αγγελε!

Να το χαιρεσαι!

Δωστου φιλακι ε;
 
Back
Top