Ασθένειες Κατάθλιψη ή πως αλλιώς να περιγράψω την κατάσταση του καναρινιού μου;

Στην κεντρική σελίδα των Forum έχω δημιουργήσει ένα καινούργιο με τίτλο «Ελεύθερη Συζήτηση». Σε αυτήν την κατηγορία μπορείτε να συζητήσετε οποιοδήποτε θέμα δεν εντάσσεται σε καμία από τις παραπάνω κατηγορίες.

Θα σας παρακαλούσα μονάχα όταν ανοίγεται κάποιο θέμα, να επικεντρώνετε τη συζήτηση στον τίτλο του θέματος για να μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να εντοπίσουν αυτό που ψάχνουν.
 
οκ σταυρο ζητω συγνωμη απο τα αλλα παιδια που ξεφιγαμε λιγο απο το θεμα
 
Αγαπητή Σοφία. Η ενασχόληση μου πολλά χρόνια με τις καρδερίνες δεν με έχει κάνει ειδικό αλλά σχετικά σοφότερο όσον αφορά τις συνήθειες και ιδιαιτερότητες που έχει αυτό το πανέμορφο πουλί. Είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε και σένα φυσικά για οτιδήποτε θελήσετε
 
Κλεινοντας το θεμα του.. Καταθλιπτικου και οχι μονο Λαερτη (ετσι τον ελεγαν).. Να σας πω, πως μετα απο σχεδον δυο μηνες δεν τα καταφερε.. Τον εχασα! Τελευταια υπεφερε απο μια διαροια.. Του χορηγησα αντιβιωση δεν συνηλθε... Βιταμινες ξανακυλησε.. Παλι αντιβιωση.. Εγινε χειροτερα και στο τελος τον εχασα! ΟΚ! Θα μου πειτε δεν ηταν καταθλιψη ηταν λοιμωξη... Μπορει ομως να ξεκινησε η λοιμωξη απο την καταθλιψη.. (δεν θα μπορουσε να εξασθενησει το ανοσοποιητικο του συστημα απτην στεναχωρια)η' ειμαι απλα υπερβολικη;😎
Παντως σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια και για τις οδηγιες!
 
Back
Top