Φροντίδα Κατάσταση τροφής

Τι απάντησες βρε Σταύρο? Δεν πρόκειται για ερώτηση ως καταναλωτής σε επαγγελματία και περί αποζημίωσης!
Ποιά τρομερά περιγράφω? Φωτογράφισα την κατάστασή της!
Οι ερωτήσεις μου ήταν συγκεκριμένες για εμπλουτισμό της γνώσης μου (πιθανώς και άλλων), την απόφασή μου την πήρα, αλλά οι απόψεις ακόμη όχι μόνο διίστανται αλλά καταλήγουν να ακούω και "τα εξ αμάξης"...παρόλες τις ευχαριστίες μου για τις απαντήσεις όλων!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
@petros3110 δεν υπάρχει κάποιος στάνταρ κανόνας όπως βλέπεις αλλά απόψεις, εγώ που θέλω ότι καλύτερο για τα λίγα πουλάκια που έχω και θέλω να αποκλείσω όλα τα ενδεχόμενα μόλυνσης δεν θα έδινα τροφή η οποία έχει την παραμικρή αλλοίωση είτε στην όψη είτε στο άρωμα. Και σχετικά με το αν θα την πετάξεις ή θα την αφήσεις για τα άγρια την συγκεκριμένη εγώ θα την άφηνα γιατί σίγουρα είναι σε καλύτερη εικόνα από άλλα πράγματα που τρώνε και έχουν άλλους οργανισμούς σε σχέση με τα καλό φροντισμένα πουλιά του σπιτιού
 
@petros3110

Πέτρο με την πάροδο του χρόνου θα μάθεις να αξιολογεις τις απαντήσεις που λαμβάνεις στις ερωτήσεις που θέτεις και να ακολουθείς αυτές που κρίνεις σωστές.
Όπως σε όλα τα forums (ανεξαρτήτως περιεχομενου) θα βρεις μέλη που γράφουν παντού και πάντα και στην ουσία δεν λένε τίποτα και επίσης υπάρχουν και τα μέλη που με μια απάντηση σου λύνουν τις απορίες.
Αυτό είναι κάτι που θα το βρεις μόνος σου.
 
Τι απάντησες βρε Σταύρο? Δεν πρόκειται για ερώτηση ως καταναλωτής σε επαγγελματία και περί αποζημίωσης!
Πέτρο που δεν σε καλύπτει η απάντησή μου;
 
Ήδη το αναφέρω...ξανά μανά τα ίδια? Άσε να δούμε και κάνα γκολ...
 
@petros3110 Δεν ξέρω τι δεν καταλαβαίνεις από αυτό:
Δίνουμε στα πουλιά την τροφή που αγοράσαμε η οποία πρέπει να πληροί τις προδιαγραφές της και όχι την κατάσταση που την παραλάβαμε.
αλλά σε περίπτωση που είναι δύσκολο, θα πω απλά ότι όταν ανοίξεις μία τροφή και δεν είναι όπως πρέπει να είναι, δεν τη δίνεις στα πουλιά. Αν όταν ανοίξεις μία τροφή είναι μία χαρά και αργότερα για οποιοδήποτε λόγο παύει να είναι μία χαρά, δεν τη δίνεις και πάλι στα πουλιά.

Τα υπόλοιπα του μηνύματός μου ήταν σχετικές συμβουλές που ακόμη κι αν δεν ενδιαφέρουν εσένα, μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιον άλλον και επειδή στο forum δεν είσαι μόνος σου αλλά παρακολουθούν και άλλοι που μπορεί να τους ενδιαφέρει το πως να χειριστούν και τα υπόλοιπα, κράτησε ότι θέλεις και τα άλλα πέταξέ τα από το μήνυμα μου.
 
Ά γεια σου! Επιτέλους πήρες ξεκάθαρη θέση!😜❤️👍 γιατί γράφηκαν διάφορα...ας το κλείσουμε πιά!
 
Back
Top