Φροντίδα Κατασκευή παιχνιδιού με καλαμάκια και σχοινί για parrotlet

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πολυεξοδη η μικρη! 😂
Οι μεγαλοι παπαγαλοι τα καλαμακια ταχουν για οδοντογλυφιδες!
Μου έφερε η μητέρα μου πολλες συσκευασίες με καλαμάκια και χαρτάκια για κέικ, γιατί εδώ ούτε καλαμάκια δεν βρίσκω 😏
 
@ζιζι Ζωή έχεις σκεφτεί την παραγγελία απο site του εξωτερικού; Εγώ έπαιρνα πολλές φορές πράγματα απο Αγγλία παλιότερα που έμενα στην Ελλάδα.
Βρήκα ένα κατάστημα στην Άγκυρα πριν λίγο καιρό και παρήγγειλα μερικά άλλα μόλις τα είδα Ανέστη απογοητεύτηκα

IMG_20190525_110206_5__1558772240_26540.webp

IMG_20190525_110233_1__1558772290_44858.webp

IMG_20190525_110246_7__1558772337_31296.webp

Μου είχαν πει στο τηλέφωνο ότι είναι 5εκατοστα αλλά τελικά είναι τεράστια 😑

Κατά καιρούς είχα μπει τυχαία και σε διάφορα ηλεκτρονικά καταστήματα του εξωτερικού αλλά δεν στέλνουν στην Τουρκία.
Θα κοιταξω και τη σελίδα που μου έστειλες. Ευχαριστώ πολύ 🙂
 
@ζιζι Ζωή έχεις σκεφτεί την παραγγελία απο site του εξωτερικού; Εγώ έπαιρνα πολλές φορές πράγματα απο Αγγλία παλιότερα που έμενα στην Ελλάδα.
Δεν βοηθαει η ισοτιμία Ανεστη, το αντιθετο συμφερει εμας να παιρνουμε απο εκει 😁 η να στελνει η μαμα της οπως κανει δηλαδη
[automerge]1558973203[/automerge]
Βρήκα ένα κατάστημα στην Άγκυρα πριν λίγο καιρό και παρήγγειλα μερικά άλλα μόλις τα είδα Ανέστη απογοητεύτηκα

View attachment 63598

View attachment 63599

View attachment 63600

Μου είχαν πει στο τηλέφωνο ότι είναι 5εκατοστα αλλά τελικά είναι τεράστια 😑

Κατά καιρούς είχα μπει τυχαία και σε διάφορα ηλεκτρονικά καταστήματα του εξωτερικού αλλά δεν στέλνουν στην Τουρκία.
Θα κοιταξω και τη σελίδα που μου έστειλες. Ευχαριστώ πολύ 🙂
Για μενα ειναι αυτα! 😂
Τα κρατας για τον μεσαιο μελλοντικό παπαγαλο σου για προικα! Ποσο τα πηρες Zωη;
Για ρωτα στελνουν Αθηνα;
 
Δεν βοηθαει η ισοτιμία Ανεστη, το αντιθετο συμφερει εμας να παιρνουμε απο εκει 😁 η να στελνει η μαμα της οπως κανει δηλαδη
[automerge]1558973203[/automerge]

Για μενα ειναι αυτα! 😂
Τα κρατας για τον μεσαιο μελλοντικό παπαγαλο σου για προικα! Ποσο τα πηρες Zωη;
Πολύ οικονομικά Τάκη. 45 λίρες όλα μαζί γιατί τα φτιάχνουν οι ίδιοι απ'ό,τι μου είπαν στο τηλέφωνο. Αλλά έχουν ελάχιστα σχέδια και όλα τα υπόλοιπα τους είναι για μεγάλους παπαγάλους. Αυτά που πήρα ήταν για μικρούς 😂
 
Βρήκα ένα κατάστημα στην Άγκυρα πριν λίγο καιρό και παρήγγειλα μερικά άλλα μόλις τα είδα Ανέστη απογοητεύτηκα

View attachment 63598

View attachment 63599

View attachment 63600

Μου είχαν πει στο τηλέφωνο ότι είναι 5εκατοστα αλλά τελικά είναι τεράστια 😑

Κατά καιρούς είχα μπει τυχαία και σε διάφορα ηλεκτρονικά καταστήματα του εξωτερικού αλλά δεν στέλνουν στην Τουρκία.
Θα κοιταξω και τη σελίδα που μου έστειλες. Ευχαριστώ πολύ 🙂
Αποσυναρμολογηση και επανασυναρμολογηση... :)
Το έχω κάνει άπειρες φορές :)
 
Αποσυναρμολογηση και επανασυναρμολογηση... :)
Το έχω κάνει άπειρες φορές :)
Ο Σαχαμπ είναι όσο μια ροδέλα ξύλινη του παιχνιδιού. Τι αποσυναρμολόγηση και επανασυναρμολογηση να κάνω; 😂 Άνοιξα το κουτί, τα είδα, τα έβαλα μέσα και το ξαναεκλεισα. Ούτε καν τα έπλυνα 😪
 
Τι κοστος; Σε ευρω εννοω
Γύρω στις 55 λίρες με τα μεταφορικά, πες πάνω κάτω 8 ευρώ.
[automerge]1558975629[/automerge]

Αυτό είναι αλλά δεν νομίζω να στέλνουν Ελλάδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στειλε λινκ αν θες να δουμε τι εχει
Τα παίξε το κινητό μου. Έκανα πόση ώρα για αντιγραφή επικόλληση 😏
Σου την ανοίγει τη σελίδα;
 
[automerge]1558978293[/automerge]
Τα παίξε το κινητό μου. Έκανα πόση ώρα για αντιγραφή επικόλληση 😏
Σου την ανοίγει τη σελίδα;
Ναι οκ ανοιγει, ευχαριστω
[automerge]1558978668[/automerge]
Πολυ ωραια παιχνιδια εχει, στις χωρες αποστολης υπαρχει κ η Ελλαδα, αυριο στην δουλειά θα το κοιταξω με την ησυχια μου! Ειναι κ τελωνειο στην μεση οπότε δεν πρεπει να ξεπερασει τα 22 ευρω
 
Τελευταία επεξεργασία:
[automerge]1558978293[/automerge]

Ναι οκ ανοιγει, ευχαριστω
[automerge]1558978668[/automerge]
Πολυ ωραια παιχνιδια εχει, στις χωρες αποστολης υπαρχει κ η Ελλαδα, αυριο στην δουλειά θα το κοιταξω με την ησυχια μου! Ειναι κ τελωνειο στην μεση οπότε δεν πρεπει να ξεπερασει τα 22 ευρω
Τάκη αν υποθέσουμε ότι τα στέλνουν με το ταχυδρομείο, τότε υπολόγισε διπλή τιμη. Τα έξοδα αποστολης με το ταχυδρομείο είναι τσιμπημενα. Οπότε θα σου έρθει το ίδιο ή και παραπάνω απ'ότι αν τα έπαιρνες από Ελλάδα. Εκτός κι αν τα στέλνουν με άλλο τρόπο.
 
Χμμμ οκ θα το δω!
Αν δεν βγάλεις άκρη και τελικά έρθω στη συνάντηση στη Θεσσαλονίκη, θα σου πω να διαλέξεις και θα σου τα φέρω εγώ 😉
 
Σε υπερευχαριστω Ζωη κ μονο για την σκεψη 👍
Να μην με ευχαριστείς, δεν είναι κόπος για εμένα. Αν φτάσουν μέχρι Θεσσαλονίκη, όλο και κάποιο από τα παιδιά θα προθυμοποιηθεί να σου τα φέρει επιστρέφοντας. Αρκεί να έρθω και να μην τα βιάζεσαι 🙂
 
Back
Top