Φροντίδα Κατασκευή παιχνιδιού με καλαμάκια και σχοινί για parrotlet

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εχει της ανατολια κ τα μασουλαει!
Αχ βρε Τάκη, πόσο τυχερός είσαι! Με το που ήρθαν τα παιχνίδια μας σκέφτηκα πόσο ωραία θα ήταν να είχα κι εγώ έναν αλεξανδρινουλη. Ανεβάζουν και όλοι φωτογραφίες με μωρά που τα ταιζουν και έχω τρελαθεί 😍
 
Και ένα κιουνεφε για μένα... Από το μαγαζί στο τέρμα κάτω Ιστικλάλ 🥧
Οφ τόπικ... αλλά μου έτρεξαν τα σάλια...
Βαλτος είσαι βραδιάτικα; Μέρες τον ονειρεύομαι 🤩
 
Αχ βρε Τάκη, πόσο τυχερός είσαι! Με το που ήρθαν τα παιχνίδια μας σκέφτηκα πόσο ωραία θα ήταν να είχα κι εγώ έναν αλεξανδρινουλη. Ανεβάζουν και όλοι φωτογραφίες με μωρά που τα ταιζουν και έχω τρελαθεί 😍
Τυχερος αν σου κατσει που λενε γιατι αν δεν σου κατσει κ δαγκωνει 😀 αστα να πανε!
[automerge]1559018520[/automerge]
PhotoPictureResizer_190528_074006267_crop_1163x1742.jpg
Μωρακι χαδιαρικο 2019
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εσένα σε ταλαιπωρεί λίγο παραπάνω για να κρατάει το ενδιαφέρον σου ζωντανό 😋

Πανέμορφα πλάσματα! Οι Αλεξανδρινοί και οι εκλεκτους ήταν από παιδάκι η αδυναμία μου 😍
 
Γύρω στις 55 λίρες με τα μεταφορικά, πες πάνω κάτω 8 ευρώ.
[automerge]1558975629[/automerge]

Αυτό είναι αλλά δεν νομίζω να στέλνουν Ελλάδα.
Τελικα δεν στελνουν Ελλαδα, η πλατφορμα περιεχει αποστολη στο εξωτερικο, αλλα στο τελος δεν γινεται δεκτη απο το συστημα!
Οπως κ να εχει οι τιμες ειναι χωμα
Σε 10 κατασκευες μου βγαζει συνολο 35 ευρω ενω Ελλαδα εχει 10 με 15 η μια!
 
Τελικα δεν στελνουν Ελλαδα, η πλατφορμα περιεχει αποστολη στο εξωτερικο, αλλα στο τελος δεν γινεται δεκτη απο το συστημα!
Οπως κ να εχει οι τιμες ειναι χωμα
Σε 10 κατασκευες μου βγαζει συνολο 35 ευρω ενω Ελλαδα εχει 10 με 15 η μια!
Το αντίθετο θα με παραξενευε Τάκη. Και να έστελναν τελικά δεν θα τα έπαιρνες γιατί δεν συμφέρει. Σκέψου για τα τρία παιχνίδια που πήρα πλήρωσα 45 λίρες ενώ τα έξοδα αποστολής με το ταχυδρομείο μόνο για αυτα τα 3 παιχνίδια είναιγύρω στις 60 λίρες. Ειναι σαν να τα πληρωνεις διπλα. Οπότε αν σε βολεύει κι εσενα, θα το κάνουμε όπως σου είπα.
 
Εννοειται και στο τραπεζι να μην πας, οποτε ερθεις Θεσσαλονικη αν δεν ειναι κοπος μου τα στελνεις με ελτα! Ειναι υπεροχα ολα!
Κανένας κόπος.
Αυτά με τα χρωματα πως σου φάνηκαν; Εγώ τα φοβήθηκα και δεν πήρα αν και φαίνονται πιο μικρά.
 
Τα περισσοτερα που εβαλα στην λιστα ηταν με χρωματα, λογικα ειναι μη τοξικα αλλιως θαγε γεμισει η Τουρκια πτώματα πουλιων ! Και απο Ελλαδα που εχω παρει ηταν χρωματιστα παντως
 
Τα περισσοτερα που εβαλα στην λιστα ηταν με χρωματα, λογικα ειναι μη τοξικα αλλιως θαγε γεμισει η Τουρκια πτώματα πουλιων ! Και απο Ελλαδα που εχω παρει ηταν χρωματιστα παντως
Το θετικό είναι ότι άρχισαν να φτιάχνουν κι εδώ όσα πια είναι απλησίαστα απ'εξω. Πιστεύω ότι σιγά σιγά θα εμφανιστούν κι άλλες σελίδες με χειροποίητα παιχνίδια.
 
Κανένας κόπος.
*Αυτά με τα χρωματα πως σου φάνηκαν; Εγώ τα φοβήθηκα και δεν πήρα αν και **φαίνονται πιο μικρά.
*Και εγω αυτο καταλαβα απο την ποιοτητα του ξυλου, γενικα Κινεζικα ειναι οτι υπαρχει στην Ευρωπη
*Εγώ που τα έπλενα με νερόξυδο (έχω χρόνια να αγοράσω έτοιμα) σχεδόν ξέβαφαν... Οπότε αν είναι και μη τοξικά *το πιθανότερο) ακόμα καλύτερα.
**Με μια ματιά που έριξα μου φάνηκαν όλα μεγάλα για τοσοδούλιδες Ζωή.
 
*Εγώ που τα έπλενα με νερόξυδο (έχω χρόνια να αγοράσω έτοιμα) σχεδόν ξέβαφαν... Οπότε αν είναι και μη τοξικά *το πιθανότερο) ακόμα καλύτερα.
**Με μια ματιά που έριξα μου φάνηκαν όλα μεγάλα για τοσοδούλιδες Ζωή.
Για αυτό μου έστειλαν υποτίθεται τα πιο μικρά 😁
Και στη σελίδα που έβαλε ο Ανέστης πιο πάνω, πάλι μεγάλα βρήκα. Οπότε δεν τα γλιτώνουμε τα καλαμάκια 🤨
 
Βαλτα ολα στον λογαριασμό μου Ζωη αν ειναι να σου μεινουνε!
Σε ευχαριστώ πολύ Τάκη. Σκέφτομαι να τα βάλω στο καινούργιο τους πάρκο για να τα χρησιμοποιήσουν έστω για σκαρφάλωμα.
 
Και ένα κιουνεφε για μένα... Από το μαγαζί στο τέρμα κάτω Ιστικλάλ 🥧
Οφ τόπικ... αλλά μου έτρεξαν τα σάλια...


Το καλυτερο κιουνεφε (και οχι μονο) ειναι κρυμμένο πισω απο την Αιγυπτιακη αγορα μακρια απο τα τουριστικα

 
Το καλυτερο κιουνεφε (και οχι μονο) ειναι κρυμμένο πισω απο την Αιγυπτιακη αγορα μακρια απο τα τουριστικα

Αντώνη, βρήκα πριν κάνα μήνα ακόμη καλύτερο σε ένα ζαχαροπλαστείο στο Levent. Το έτρωγα και νομίζω ότι σχηματίζονταν στα μάτια μου καρδούλες όπως στα κινούμενα σχέδια 😋
 
Αντώνη, βρήκα πριν κάνα μήνα ακόμη καλύτερο σε ένα ζαχαροπλαστείο στο Levent. Το έτρωγα και νομίζω ότι σχηματίζονταν στα μάτια μου καρδούλες όπως στα κινούμενα σχέδια 😋


Δωσε συντεταγμενες!
 
Back
Top