Γενικά Κιτρινα καναρινια χανουν το χρωμα τους

Λες βρε Παναγιωτη; Οποτε καλυτερα να βαλω μια πιο μακρια! Απλα ρε παιδια οπως σας εχω ξαναπει φοβαμαι! Μαλλον παραπανω και απο οτι πρεπει. Παντως σας ευχαριστω που με βοηθατε τοσο! Και τωρα θα σου πω και αυτοκαι δεν ξερω αν θα το πιστεψεις. Σημερα το πρωι καθως εβαζα νερα και φαγητα και το καθημερινο μας αυγουλακι, το σκεφτηκα απο μονη μου και τις εβαλα τις αυγουλιερες ακριβως οπως μου ειπες! Δεν ξερω τι να πω, μαλλον ειχα φωτιση χιχιχι.Α! Επισης εφτιαξα και πιο σωστα τις ωρες φωτισμου του δωματιου τους(οπως πολυ ωραια μου ειχε εξηγησει πιο πανω ο ianos)!
 
Παιδια σημερα μου ηρθαν τα πατηθρα.Ωραιοτατα ειναι και ευχομαι να χαρουν και τα πουλακια μου!
Εχω κανει και ολες τις αλλαγες που μου προτεινατε και πιστευω απο εδω και στο εξης να εχω πιο χαρουμενα και γυμνασμενα πουλακια!
 
Παιδια σημερα μου ηρθαν τα πατηθρα.Ωραιοτατα ειναι και ευχομαι να χαρουν και τα πουλακια μου!
Εχω κανει και ολες τις αλλαγες που μου προτεινατε και πιστευω απο εδω και στο εξης να εχω πιο χαρουμενα και γυμνασμενα πουλακια!
Μπράβο σου για την γρήγορη κινητοποιήση! Τα καναρινάκια σου είναι σίγουρα χαρούμενα! Μα πανω απ όλα τυχερά που έχουν εσενα για μαμά τους! 😉
 
Μπράβο Κατερίνα για τις αλλαγές που έκανες. Αυτό δείχνει όπως σου έγραψε και η Αλίκη
την αγάπη και το σεβασμό που έχεις για τα πουλάκια σου. Συνέχισε έτσι και όλα θα είναι
πολύ καλύτερα. Μην σταματήσεις να διαβάζεις (το Petbirds) και μην σταματήσεις να ρωτάς.
Όλα τα μέλη είναι καλοπροαίρετα δίπλα σου και σε οποίον ζητά βοήθεια και όχι μόνο.
 
Back
Top