Γενικά Μήπως τελικά είναι θηλυκό το καναρίνι μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ariadnh
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Περα απο την πλακα υπαρχει πιθανοτητα να υπαρχουν ζωα ή πτηνα που ειναι gay; Μπορει να ακουγεται χαζο αλλα ειπα να ρωτησω.
Στα θηλαστικά υπάρχουν για πτηνά δεν ξέρω
 
Κόκκινα κόκκινα εν τα λεεις. Το ζευγάρι που έβαλα τωρα η θηλυκια ειναι κόκκινη με σταχτί κ το αρσενικό ειναι κίτρινο με κόκκινο αλλά οι τόσο σκούρο όπως αυτο στη φωτό σου. Άμα θέλεις όμως συγκεκριμένα κόκκινα να ρωτήσω στο pet shop που παω. Τούτος εχει κάπου στα 80 ζευγάρια! Σίγουρα θα χεί και κόκκινα.
 
Αύριο να σου στείλω φωτό απο τα δικά μου να δεις
 
Οι φωτογραφιες μου ποτε δεν περνανε με την πρωτη οποτε χρησιμοποιω αυτο το προγραμμα.. Θα τις στειλω με αυτο το προγραμμα παλι χωρις να τις κοψω μηπως ειναι καλυτερα
Αν αντιμετωπίζεις πρόβλημα με τις φωτογραφίες, μπορείς να τις στείλεις στο email του ΡΒ και θα φροντίσω να ανέβουν στο θέμα σου.
 
καλησπερα αυτο το καναρινι ειναι 100% αρσενικο ενα θηλυκό δεν εμφανίζει ποτέ αυτη την κατασταση! Ειναι αρσενικο και μάλιστα πολύ πυρωμένο! αν έχεις την δυνατητα για αναπαραγωγη δωσε του μια θηλυκια και θα δείς πως απο την πρωτη κιολας στιγμη θα την κυνηγάει σαν αντρακλας! συγνώμη αν σε στενοχωρώ αλλα κοντσιτα δεν έχουμε σε αυτη την περίπτωση! Οποτε καλύτερα να τον λες κώτσο! :ρ
 
😀. Ειπα θα βαλω κι αλλες φωτο αλλα που μυαλο; Και εγω ετσι πιστευω απλα του αρεσει και ο γειτονας :)
 
Εμένα Αριάδνη μου για αρσενικό μου φαίνεται και μάλιστα ΠΥΡ αρσενικό. Τωρα ξερω ας μιλήσουν και οι πιο έμπειροι.
 
Και εγω αυτο λεω.. Απλα οι αντιδρασεις του στο κελαηδιμα ενος αλλου αρσενικου με κανει να αμφιβαλλω.
 
Ειναι αρσενικο 100% αριαδνη μ! Κ μαλιστα πολυ πυρομενο... εχει κ λιγο λιπος ο. Κοντσιτος μας :)
 
Στη κοιλιτσα φαινεται λιγο παχουλος αν εχει κιτρινο τμημα καλυτερα να τον προσεξεις στη διατροφη, μακρια απο αυγοτροφες εμποριου κ πολλα αυγα κ καναβουρι! 😉 αν κ ειναι τοσο ντουρος. Που δ θα εχει. Θεμα 😉
 
Να το κοιταξω.. Δεν το προσεξα και ισως να εχεις δικαιο.. Σε ευχαριστω πολυ
 
Back
Top