Γενικά Μεγάλη προσοχή στα παιχνιδια

Ιωαννα ανοιξε το, αν δεν σε εχει φιλη στο FB μπορει να μην μπορει να το δει.

Μια χααρα παει, νομιζω ειναι αντιφλεγμονωδες, και πιστευω αυριο μεθαυριο θα ναι εντελως περδικι. :)
 
Περαστικά στο πουλάκι σου, ευτυχώς που βρεθηκες εκεί την σωστή στιγμη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Περαστικά στο πουλάκι σου, ευτυχώς που βρεθηκες εκεί την σωστή στιγμη.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...ήμασταν πολύ τυχεροί πραγματικά!
Προσπάθησα να του δώσω το φάρμακο, αν τα υπολογισω σωστά η ποσότητα που πρέπει να του δώσω είναι μικροσκοπικη άρα ούτε η σύριγγα ινσουλινης βοήθησε. Άρα έβαλα τη δόση στο δάχτυλο και το πιπιλησε..
 
Σταγόνα-ες είναι το μέτρο της δοσολογίας;
Μία σταγόνα μου είπε αλλά η σταγόνα που βγαίνει στο δοσομετρητη είναι για μισό κιλό. Με σύριγγα ινσουλινης αφαιρώ μέχρι να πάει στο 1/10 με το μάτι και μετά το έριξα στο δάχτυλο και το έβαλα στο στοματακι του. Αλλιώς δεν το έπαιρνε
 

Είμαι τόσο στεναχωρημενη...
Ακόμα δεν έχει φτιάξει η αναπνοή του
απο τη στιγμη που το προλαβες δεν παθαινει τιποτε πιστευω σε κανα δυο μερες θα ειναι τελειως καλα
 
Και τρώει και πίνει και τις τούμπες του κάνει και τις τσιμπιες του δίνει!
Ή φωνουλα του ακόμα δεν έχει φτιάξει τελειως
 
Πως είναι σήμερα ο τυχερούλης; :)
Απο ορεξη για φαγητό, παιχνίδι, τούμπες και τσιμπηματα άλλο τίποτα!
Η φωνή πολύ καλύτερα αλλά ακόμα δεν έχει φτιάξει καλά.
 
Απο ορεξη για φαγητό, παιχνίδι, τούμπες και τσιμπηματα άλλο τίποτα!
Η φωνή πολύ καλύτερα αλλά ακόμα δεν έχει φτιάξει καλά.
Ευχάριστα νέα! Εύχομαι να γίνει τελείως καλά! Υπάρχει περίπτωση η φωνή του να μείνει έτσι;
 
Ευχάριστα νέα! Εύχομαι να γίνει τελείως καλά! Υπάρχει περίπτωση η φωνή του να μείνει έτσι;
Κοιτα σήμερα είναι η τελευταία μέρα που θα του δώσω το φάρμακο. Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλέφωνο και θα μου πει τι άλλο να κάνουμε. Δεν ξέρω ένα φτιάξει ή όχι, σίγουρα είναι καλύτερα. Από το να τον έχανα δεν πειράζει, ας μείνει έτσι.
 
Αχ βρε Ιωαννα τι επαθε το μικρουλη σου.. μεγαλη προσοχη με τα σχοινια και παιχνιδια με σχοινια..
Μαριλενα μου άσε. Όσο πόνεσα με το χαμο του Τουιτι και δεν πρόκειται να ξεχάσω κάποιες εικόνες έτσι και με τον Πριμακο,το πως τον βρήκα δε θα μου φύγει η εικόνα.
Πήρα το γιατρό μας και αύριο φαρμακακι και τέλος!
 
Back
Top