Φροντίδα Μεγαλη διπλη κλουβα για ενα καναρινι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Q-Ariel
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Q-Ariel

PB New Member
Εγγραφή
4 Φεβ 2014
Μηνύματα
359
Καλησπερα παιδια!
σημερα ειδα μια μεγαλη διπλη κλουβα και μου γυαλισε για το καναρινακι μου... λεω να παρω κι αλλα προς το μελλον.
με προβληματιζει το οτι δε 8α ειναι πια πανω απο το υψος των ματιων μου, πειραζει;υπρχουν ψηλοτερες κλουβες. Αυτη ηταν σαν σπιτακι!
 
Δείξε μας μια φώτο. Τι εννοείς σαν σπιτάκι;
Αν πάρεις και δεύτερο καναρίνι ό,τι φύλο και να είναι θα πρέπει το κλουβί να έχει την δυνατότητα να χωρίζει στα δύο με χώρισμα. Εκτός και αν το ένα καναρίνια το βάζεις στο παλιό κλουβί..
 
γεια σου βρε γιωτα!ψηθηκες ε;😀
τη συγκεκριμενη κλουβα οπως την περιγραφεις την εχω και εγω. Απλα να ξερεις απο αυτα που μου εχουνε πει, η κλουβα πρεπει να εχει περισσοτερο μηκος παρα υψος. Βεβαια μιλαμε για μια κλουβα τεραστια, οποτε αμα ο αριθμος των καναρινιων που θες ειναι μικρος, δε νομιζω να υπαρχει προβλημα.στειλε μου σε pm ποσο την εχεις βρει, να σ πω μηπως υπαρχει καπου αλλου πιο οικονομικα.
 
στειλε μου σε pm ποσο την εχεις βρει, να σ πω μηπως υπαρχει καπου αλλου πιο οικονομικα.
Μπορείτε, εφόσον θέλετε φυσικά, να συζητήσετε και δημόσια τέτοιου είδους θέματα.
 
ασε σταυρο δεν ειναι στιγμη για αυτο... Εχω τους λογους μου, δε θελω να δωσω δικαιωματα! Σε ευχαριστω παντως
 
Όπως θέλετε Παναγιώτη, ήταν απλά μια γενική αναφορά στο ότι δεν υπάρχει απαγόρευση. Είναι στη διακριτική ευχέρεια καθενός.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pap
ενα πουλακι πανω κι ενα κατω θελω να βαλω για αρχη...
θελω να του δωσω μεγαλο χωρο γιατι μεσα στα κλασικα κλουβια μου φαινεται πως τα τυρραναμε!
 
Back
Top