Μεγαλο κλουβι κηπου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης SAKMP1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πολυ καλη κατασκευη μπραβο!
Το θεμα ειναι οτι το πλεγμα που εχεις βαλει πρεπει να ειναι κοτετσοσυρμα και πρεπει να σκουργιαζει με το καιρο!
Οντως το πλεγμα ειναι κοτετσοσυρμα, παντως το παλιο κλουβι που το εχω εναμιση χρονο δεν εχει σκουριασει ακομη.Αλλα καλα να ειμαστε αν σκουριασει το αλλαζω μπορει να με πιασει και η μουρλα και να το ξαναμεγαλωσω, αλλωστε ο σκοπος μου ειναι καποια στιγμη να κανω μια μεγαλυτερη κλουβα.
 
Φιλε μου τον κηπο σου τον επισκεπτονται γατες;
Αν ναι τι εχεις σκοπο να κανεις;
Ερχονται γατες αλλα δεν μπορουν να κανουν τιποτακαι τα πουλια πλεον τις εχουν συνηθισει και δεν δινουν σημασια!
 
Πολυ ωραια εγινε τελικα φιλε.. Αντε ποιος σε πιανει τωρα.. καλη τυχη και με την αναπαραγωγη! Αλλα και τα αρωματικα!
 
ειναι υπεροχη! Μπορεις επισης να βαλεις και αμπελι! Μεγαλωνει γριγορα! Και σκια θα εχουν και τουσ κανει καλο το σταφιλι!
 
ειναι υπεροχη! Μπορεις επισης να βαλεις και αμπελι! Μεγαλωνει γριγορα! Και σκια θα εχουν και τουσ κανει καλο το σταφιλι!
Στην φωτογραφια παρακατω φαινεται η κληματαρια που εχω. Η οποια τωρα εχει μεγαλωσει και εξαπλωθει πανω απο την κλουβα παρα πολυ!
 

Συνημμένα

  • ΚΛΟΥΒΙ ΚΗΠΟΥ 4.webp
    ΚΛΟΥΒΙ ΚΗΠΟΥ 4.webp
    79,3 KB · Προβολές: 354
ωραία κατασκευη, με το καλό να το γεμίσεις με πουλάκια. Ωραία ιδέα και αυτή με τα αρωματικά φυτά. Μάλλον θα σε μιμηθώ και εγώ.
 
Μερικες νεες φωτογραφιες απο την κλουβα με την προσθηκη των φετινων καναρινιων. (Αυτη τη στιγμη υπαρχουν μεσα 25 πουλια και ειναι να προστεθουν και αλλα 4)
 

Συνημμένα

  • φετινα καναρινια.webp
    φετινα καναρινια.webp
    26,7 KB · Προβολές: 181
  • DSC00047.webp
    DSC00047.webp
    39 KB · Προβολές: 172
  • DSC00045.webp
    DSC00045.webp
    45,5 KB · Προβολές: 178
  • DSC00049.webp
    DSC00049.webp
    64,9 KB · Προβολές: 165
  • DSC00053.webp
    DSC00053.webp
    72,8 KB · Προβολές: 179
εχουν πολυ ομορφα χρωματα! Μπραβο να σου ζησουν! Στην τριτη φωτογραφια αυτο το καφε-πορτοκαλι καναρινι ειναι ιδιο με το δικο μου!
 
Back
Top