Γενικά Μερικές φωτογραφίες των πουλιών μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Wind-sa
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Η μικρουλα ειναι απολαυστικη! Να την χαιρεσαι! Οντως κριμα που την δινεις!
 
O Ρικάκης σήμερα μου χόρεψε κάτω απο μια καρέκλα :) είχε πολύ πλάκα!

[youtube=youtube;5u3jd6HxF-Myoutube]?5u3jd6HxF-M[/MEDIA]
 
Οντως εχει πολυ πλακα Πωλινα. Πολυ χαριτωμενος ο μικρος χορευταρας! Να τον χαιρεσαι!
 
σημερινές :)
 

Συνημμένα

  • DSC03795 2.webp
    DSC03795 2.webp
    20,1 KB · Προβολές: 70
  • DSC03797 2.webp
    DSC03797 2.webp
    18,4 KB · Προβολές: 66
  • DSC03801 2.webp
    DSC03801 2.webp
    26,9 KB · Προβολές: 69
  • DSC03803 2.webp
    DSC03803 2.webp
    36,3 KB · Προβολές: 70
Η Λαβι σου ειναι μια κουκλα. Παιρνει απιθανες ποζες! Σε κοιταει με πολλη αγαπη Πωλινα! Και το κοκατιλακι σου δεν παει πισω! Τελικα δε θα τη δωσεις οπως ελεγες;Και καλα θα κανεις να μην τη δωσεις!
 
ευχαριστώ Μαρία. Να σε καλά.
, αμα θα είμαι σίγουρη 100% οτι θα περνάει καλά (καλύτερά απο τη περνάει τώρα) θα τη δώσω.
... Μακάρι να ζούσα σε μια μονοκατοικία, τότε θα την είχα πάρει ενα αρσενικό και θα ειχε και μεγάλη κλούβα :)
 
Καταπληκτικη παρουσιαση!
Πανεμορφα πουλια! 🙂
 
ενα σημερινό βιντεάκι...
είχε όρεξη για κουβέντα ο κύριος 😉 ...
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολυ ωραιος ο Ρικι και ωραιο κελαιδημα.

Το καθρεφτακι γιατι το χεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
O Ρικακις μου έπαιξε με το καρπούζι... Δεν το έφαγε.. απλά του άρεσε πολύ να βγάζει τα κουκούτσια... :)
 

Συνημμένα

  • DSC04168.webp
    DSC04168.webp
    35,9 KB · Προβολές: 72
  • DSC04170.webp
    DSC04170.webp
    50,4 KB · Προβολές: 68
ευχαριστω για κομπλιμεντο!
Φοτη, το ιδιο λεει κι ο άντρας μου! )

Το καθρεφτακι γιατι το χεις;

... Επειδή του αρέσει κάπου κάπου να παραπονιέται στο φίλο του που ζει μέσα στο καθρέπτη... Παραπονιέται ποσ η μαμά του λείπει από το σπίτι στη δουλειά και ο μπαμπάς είναι απασχολημένος... κάποιες φορές μας σώζει ο φίλος του ο ikiЯ

δεν ειναι κλιμένος στο καθρέπτη... ετσι κάπου κάπου..)
 
Πολυ ωραιες φωτογραφιες Πωλινα και ωραιο το χρωματιστο παιχνιδι με τα καπακια (?) στην πορτα! 😉

Φωτη κι εγω αυτο δε χωνευω γι αυτο δεν το τρωω καθολου.
 
Πολυ ωραιες φωτογραφιες Πωλινα και ωραιο το χρωματιστο παιχνιδι με τα καπακια (?) στην πορτα! 😉

Ευχαριστώ, απο δω πήρα τη ιδέα για το παιχνιδάκι...)

Φωτη κι εγω αυτο δε χωνευω γι αυτο δεν το τρωω καθολου.

Άαααντρες!
Γιαυτό έχετε της γυναίκες βρε! Άμα δεν θα σας προσέχουμε λιγάκι θα πνίγεστε με το κουκουτσάκι του καρπουζιού! 😛
 
Πραγματικό κόσμημα η φωτογραφίες σου. Μόνο μια παρατήρηση άσχετη, αλλά μην μου θυμώσετε. Επειδή πρόκειται για τίτλο θέματος και βγάζει μάτι, δεν είναι "κάθοντας", διορθώστε το αν θέλετε σε "καθήμενο", "καθούμενο" ή "όταν κάθονται".
 
Back
Top