Φροντίδα Μερικες δραστηριοτητες των αμαζονων μου

Δεξιά το αγόρι, αριστερά το κοριτσάκι και τα όρθια αυτά πάντα παρόντα :)

Στην τελευταία φωτό


Με τα χρωματα των χαρνες να παιξουμε για να συνεννοηθουμε καλυτερα. 👍
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Υπέροχες οι φωτογραφίες τους Ανέστη!
(η σημερινή λιακάδα ήταν ευκαιρία για βόλτα και για μας)


...Βαζω κι ενα κουιζ και παλι. Who is who? :D
...άντε πάλι! Τι θα...''ξανά ξανακερδίσω''; :Dτο πράσινο harness το φοράει η Μπεττούλα και το κόκκινο ο Barney
 
Κι εγώ την ίδια γνώμη με Αλίκη και Γιάννη έχω αλλά η Σίσσυ τα έχει σπουδάσει τα αδελφάκια και δεν κάνει λάθος :)
 
Δε βλεπω συμμετοχη οποτε αυριο θα απαντησω.😎 Ο νικητης θα κερδισει μια αφιερωση σε τραγουδακι, οτι εχει η μπαντα πιο ευκαιρο απο το ρεπερτοριο της. :D
 
Αφού λες ο νικητής, δεν θα είμαστε οι δυο, εγώ κι ο Γιάννης :)
 
Δε βλεπω συμμετοχη οποτε αυριο θα απαντησω.😎 Ο νικητης θα κερδισει μια αφιερωση σε τραγουδακι, οτι εχει η μπαντα πιο ευκαιρο απο το ρεπερτοριο της. :D
Εγώ θέλω το "καράβι που ήταν άτακτο οεοεοε!"
Αφού λες ο νικητής, δεν θα είμαστε οι δυο, εγώ κι ο Γιάννης :)
Μη στεναχωριέσαι Μαρία... Θα διεκδικήσουμε δώρο και ως "χαμένοι".
Aμα πια δεν κρατιεστε. :D @Sissy , αλλη φορα κατσε να απαντησουν πρωτα μερικοι και μετα μιλας εσυ. 😛
Μην τον ακούς... σκονάκια σε προσωπικό μήνυμα!
 
Εγώ θέλω το "καράβι που ήταν άτακτο οεοεοε!"

Μη στεναχωριέσαι Μαρία... Θα διεκδικήσουμε δώρο και ως "χαμένοι".

Μην τον ακούς... σκονάκια σε προσωπικό μήνυμα!

Ετοιμο στο 'χω. 😉
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Οχι, δεν κλεβω 😎 αλλα η αληθεια ειναι οτι η Σισσυ τα ξερει καλα διοτι τα εχει παρακολουθησει να μεγαλωνουν απο οταν ηταν ακομη αυγα. :)
 
Xθες η Μπεττυ και ο Μπαρνι γνωρισαν τις χηνες απο κοντα. Ηταν η πρωτη τους τοσο κοντινη επαφη και τα αμαζονακια ηταν αρκετα επιφυλακτικα

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Να δώσουμε κι αυτή την "άρια" στη @Sissy που κέρδισε;
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Xθες η Μπεττυ και ο Μπαρνι γνωρισαν τις χηνες απο κοντα. Ηταν η πρωτη τους τοσο κοντινη επαφη και τα αμαζονακια ηταν αρκετα επιφυλακτικα

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Αύριο θα έχεις τις χήνες στο σπίτι σου... Φωνητικά τουλάχιστο.
 
Back
Top