Γενικά Μου χαρίζουν καρδερινάκια και μια κανάρα

θα μπορουσε να το πει λιγο ποιο κοψα ο σταυρος οκ δικο του ειναι το φορουμ αλλα πρεπει πριν φερει αποψι να ακουσει και τον αλλον
Και σε άκουσα και εξακολουθείς να ακούγεσαι. Δεν σε κατηγόρησα για κάτι ούτε είπα ότι τα πήρες. Είπα ότι μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις, αλλά ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ αποφασίσεις να τα πάρεις, να μην υπολογίζεις σε βοήθεια από το φόρουμ σε περίπτωση που χρειαστεί.

Γενικά τώρα και πέρα από εσένα, νομίζω ότι από την πολλή κομψότητα στο λόγο μας το μόνο που γίνεται τελικά είναι να σπάζει πλάκα μαζί μας όποιος βρίσκεται με 1, 5, 10 100 άγρια πουλιά άγνωστης προέλευσης και έχει διάθεση για δούλεμα.
 
εγω σταυρο οπως και πριν πολυ καιρο ειχα κανει θεμα για αυτα και ειμαι καθετος για τα αγρια πουλια και οπως και χθες ειπα εδω να τα μεγαλωνα λιγο και να τα αφηνα και μου ειπαν οχι δεν θα επιβιωσουν και τον λογο που τα πηρα ειναι να ειναι καλυτερα τα πουλακια σε μενα γιατι ο ανθρωπος ειναι 82 ετων και δεν μπορει να ασχοληθει και δεν ηταν καλα και τα πουλια στο περιβαλον που ηταν και αυτα τα πουλακια το ποιο πιθανον θα τα χαρισω γιατι δεν μπορω να ασχολειθω και με καρδερινες και η καναρα 9 ετων ηταν να την κανω τι; Πηρα και αυτη για να ζηση καλυτερα
 
Παιδιά συγνώμη για το off topic αλλά ακόμη γελάω με τις συνεχείς αναφορές στην φουκαριάρα "γριά κανάρα ετών 9".😀! Τι έμελλε να πάθει στα γεράματα της...
 
Back
Top