Γενικά Μπορειτε να μου πειτε τι φυλο ειναι το κοκατιλ μου;

To αν ειναι καλα θα το δεις εσυ.Απομακρυνσου απο το κλουβι και δες αν ειναι ορεξατο, αν τρωει, αν πινει κλπ.Αρσενικο ειναι παντως.

*Αν μπορεις στειλε μου πμ απο το πετ σοπ.
 
δεν το εχω δει ακομα. Το αγορι της αδερφης μου δουλευει εκει και το εβγαλε φωτο. Και τρωε και πινει και κανει μπανιο κτλ.50 ευρω εχει.
 
Ειναι απο την ιδια παραλαβη με το δικο σου; Δες αν εχει δαχτυλιδι.

Αν ειναι απο τον ιδιο εκτροφεα καλυτερα να μην το παρεις, γιατι ισως πεσεις σε αδερφια.
 
παιδια εγω το πηρα νεογεννητο και δεν εχει βραχιολακι τι να ναι αραγε εχει εντονα κοκκινα μαγουλακια... Και ειναι πολυυυ ζωηρο ειναι 4μιση μηνων...
 
giogio egio, για να είσαι σίγουρος για το φύλο του κοκατίλ σου θα πρέπει να περάσει τη πρώτη του πτερόρροια πρώτα, ώστε να φανεί, αν είναι σίγουρα, θηλυκό ή αρσενικό. :)
 
μαλλον για αγορι τον βλεπω... λεει ηδη το ονομα του! Ρικο! Και δεχεται χαδια ΜΟΝΟ απο μενα! Κανει και αλλες φωνες διαφορες ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ
 
Δεν έχεις πρόβλημα Πωλίνα, δεν έχει βάλει φωτογραφία ο giogio egio. :)
 
riko

θα την ανεβασω την φωτο οταν επιτελους βρω το bluetooth στικ μου! Ευχαριστω για το ενδιαφερον!
 
βάλε καμία φωτογραφία τον φτερών απο κάτω και της ουράς του πουλιού.
 
καλημερα. Βρηκα αυτο το site Animal DNA Testing Services
ειναι εργαστηριο στισ ΗΠΑ και κανουν test dna σε κατοικιδια. Γραφεις τα στοιχεια σου και σου στελνουν δωρεαν ενα κιτ για να βαλεις δειγμα φτερων. Εχει 23 ευρω το τεστ για καθε πτηνο και το πληρωνεις αφου τους επιστρεψεις το δειγμα. Καλη τιμη ε;
 
Back
Top