Γενικά Μπορώ να βάλω τα κοκατίλ στο ίδιο δωμάτιο μετά από ένα μήνα καραντίνα;

Αν υπάρχει κάτι επί του θέματος συμπληρώστε το, διαφορετικά συνεχίστε σε προσωπικό μήνυμα σας παρακαλώ. Η προσωπική αντιπαράθεση δεν ενδιαφέρει τη συζήτηση.
 
@Gogou Maria Καλημέρα κ καλή σαρακοστή. Μαρία εδώ είναι ένα φόρουμ που όπως είπε κ ο kiriazis μοιραζόμαστε εμπειρίες, μαθαίνουμε ( ειδικά οι " νέοι" στην ενασχόληση της φροντίδας των φτερωτών μας φίλων ) από τις γνώσεις κ τις εμπειρίες των ειδημόνων είτε σε γενικό πλαίσιο είτε για την αντιμετώπιση μιας έκτακτης κατάστασης, καλόπιστα, με γνήσιο ενδιαφέρον κ φιλικά. Για το λόγο αυτό η κριτική σου κ η αναφορά σου στον Χριστό (!) την βρίσκω τουλάχιστον άστοχη κ αδικη προς τον Τόνυ επειδή σου είπε ότι έπρεπε να πάρεις κάποια μέτρα προστασίας για να μην ξανασυμβεί το ίδιο ατύχημα. Εάν κάνουμε κάποια βλακεία που μπορεί να αποβεί μοιραία για αγαπημένα μας πλάσματα (όπως φυσικά έχω κάνει κ εγώ κ το κουβαλάω μέσα μου) φταίμε εμείς κ όχι αυτός που δεν σιωπά αλλά μας το επισημαίνει. Κ προσωπικά χαίρομαι να μου το λένε από το " ξέχασε το, δεν πειράζει". Πειράζει κ πρέπει να προσέχουμε. Χαίρομαι που ο μπαμπινο είναι καλά κ είμαι σίγουρη ότι δεν θα αφήσεις τίποτα στη τύχη του όταν θα τον αφήσεις ξανά ελεύθερο. Κ πάλι καλημέρα
 
@MARY58 συμφωνώ μαζί σου αλλά να το πουν με όμορφο τρόπο και όχι να με κρίνουν. Και εγώ βοήθεια και γνώμες ζητάω 🥺 αλλά μην με στήνετε στο τοίχο όπως είπα και σε άλλο σχόλιο. Καλή συνέχεια και καλό σκ
 
Μαρία μου όλα καλά θα πάνε! Δεν χρειάζεται να αισθάνεσαι για τίποτε άσχημα. Ξέρω ότι κάνεις ότι καλύτερο για τα πουλάκια σου.🥰 Ξέρω επίσης ότι όλοι προσπαθούν να βοηθήσουν.😉
 
Back
Top