Γενικά Οι "γραβάτες" καρδερίνες μου

φιλε απο την χιο(το ονομα σου;) καλη ειναι και με μικρη γραβατα, ειναι φορεας! Στην επομενη γεννα σου ευχομαι να εχει μεγαλυτερη γραβατα

Εχουμε το ιδιο ονομα! Κωστας και εγω! Ελπιζω και εγω με το καλο να παρω κατι καλυτερο σε επομενες γεννες!
 
Ωραια η εκτροφη σου Κωστα, ομορφα πουλια, καθαρη και προσεγμενη.:)

Αλλα γιατι δεν τους εβαλες δαχτυλιδια απο συλλογο; Τοσος ντορος γινεται να καθιερωθει η σωστη και νομιμη εκτροφη αυτων των πουλιων. Αν εσεις οι λατρεις του ειδους ειστε τυπικοτεροι, ετσι θα μπουν τα θεμελια, πως αλλιως;
 
ειπα εαν δεν σας κουραζω να βαλω μερικες ακομακαι ιδιαιτερα στον δημητρη απο πατρα που του αρεσουν πολυ αν καταλαβα καλα!

...
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (10).webp
    αρχείο λήψης (10).webp
    9,2 KB · Προβολές: 206
  • αρχείο λήψης.webp
    αρχείο λήψης.webp
    4,4 KB · Προβολές: 199
  • αρχείο λήψης (1).webp
    αρχείο λήψης (1).webp
    3,9 KB · Προβολές: 781
  • αρχείο λήψης (2).webp
    αρχείο λήψης (2).webp
    3,7 KB · Προβολές: 193
  • αρχείο λήψης (3).webp
    αρχείο λήψης (3).webp
    3,6 KB · Προβολές: 214
  • αρχείο λήψης (5).webp
    αρχείο λήψης (5).webp
    8,6 KB · Προβολές: 179
  • αρχείο λήψης (6).webp
    αρχείο λήψης (6).webp
    3 KB · Προβολές: 172
  • αρχείο λήψης (4).webp
    αρχείο λήψης (4).webp
    2,9 KB · Προβολές: 172
  • αρχείο λήψης (12).webp
    αρχείο λήψης (12).webp
    4,8 KB · Προβολές: 161
  • αρχείο λήψης (11).webp
    αρχείο λήψης (11).webp
    6,6 KB · Προβολές: 342
30962

Κώστα αυτό πολύ θα θελα να το έχω... φτου- φτου πολλά like ! Να είσαι καλά εσύ και τα γαρδέλια σου να τα χαίρεσαι!
 
30962

Κώστα αυτό πολύ θα θελα να το έχω... φτου- φτου πολλά like ! Να είσαι καλά εσύ και τα γαρδέλια σου να τα χαίρεσαι!
ξερεις να διαλεγεις! Το συγκεκριμενο αρσενικο βγαζει τα πιο ωραια πουλια! Εχω και αλλα με τετοια γραβατα αλλα αυτο εχει και ασπρες σταμπες στην πλατη
 
οχι, αυτο το αρσενικο στο κλουβι ειναι το παιδι του! Εχει μεγαλυτερη γραβατα απο τον πατερα του
 
φετος αρχισα να ασχολουμαι με τα ιθαγενη αγοραζοντας 2 ζευγαρια καρδερινες και 2 φλωρους εκτροφης μπορειτε ομως να μου εξηγησετε σαν λιγο ασχετη που ειμαι τι ειναι η γραβατα στις καρδερινες;
 
φετος αρχισα να ασχολουμαι με τα ιθαγενη αγοραζοντας 2 ζευγαρια καρδερινες και 2 φλωρους εκτροφης μπορειτε ομως να μου εξηγησετε σαν λιγο ασχετη που ειμαι τι ειναι η γραβατα στις καρδερινες;

Λάθος της φυσης

Μια μετάλλαξη είναι.

Για περισότερες πληροφορίες θα μας πει ο Νίκος. (Paianas)
 
Back
Top