Γενικά Ο Κικικης δεν ειναι πλεον μονος

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Fotis_K
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αυτο το ζευγαρακι μου χει δωσει πολλες χαρες. Σημερα εγινε το καλυτερο. Τον Σεπτεμβριο σκοπευω να τους βαλω φωλια και ελεγα να ξεκινησω προετοιμασια απο τωρα. Σημερα καθως καθομουν στον υπολογιστη γυρισα και ειδα να κανουν αυτο που φαινεται στο βιντεο.:Big Grin:

Ο κακομοιρης ο Κικικης ειναι εντελως απειρος απο αυτα και δεν τα πηγαινε πολυ καλα.Απολαυστε λοιπον τον Κικικη που εγινε αντρας



Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.





X
 
  • Like
Αντιδράσεις: mariah
Μπραβο στον Κικικη Φωτη! Επιτελους εγινε αντρας! Μου αρεσε που την κυνηγουσε σε ολο το κλουβι! Και η κυρια Πακιτα στο υψος της... Το παιζει δυσκολη! 😀...Αντε με το καλο να σου χαρισουν τα πιο ωραια μωρακια!
 
Αλλο που δεν ηθελε κι αυτη..:Tongue::

Bασικα ο Κικικης μαλλον λογω απηριας την εσφυξε πολυ τα φτερα γι αυτο και τσακωνοντουσαν μετα.

*Στον πατο εχουν πεσει τροφες γιατι γυρισαν αναποδα το μπολακι.
*Παιχνιδια δεν εχουν γιατι αυτες τις μερες τους εβαζα προοληπτικα αντιψειρικο και τα πεταξα ολα.
 
Εγω σε ειχα προειδοποιησει γι αυτην την κυρια
Ξυπναει ενστικτα

Ετοιμασου για μικρακια
 
φωτη θα επρεπε να ντρεπεσαι για τα βιντεο που ανεβαζεις! Οφειλεις να βαλεις εστω ενα μεγαλο κοκκινο Χ για να προειδοποιεις τον κοσμο γι αυτο που θα κολουθησει. αισχος! Μας φουντωσες καλοκαιριατικα!
(κικικη γερα!)
 
Αααχ αυτοι οι νεοι σημερα, ουτε η ζεστη τους πτοει, ουτε τα αδιακριτα βλεματα, τιποτε! 😛
Αντε μπραβο Φωτη! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ συντομα να δεις μικρα λαβμπερντακια!
 
φωτη θα επρεπε να ντρεπεσαι για τα βιντεο που ανεβαζεις! Οφειλεις να βαλεις εστω ενα μεγαλο κοκκινο Χ για να προειδοποιεις τον κοσμο γι αυτο που θα κολουθησει. αισχος! Μας φουντωσες καλοκαιριατικα!
(κικικη γερα!)


To 'βαλα... Μεγαλο μεγαλο κι ολας.:Big Grin:
 
😀... Τελειος ο Κικικης...
Ελπιζω Φωτη να δεις συντομα μικρα loverbirdakia...
:D
 
Back
Top