Γενικά Ο Μάικλ και τα καμώματά του

Εεμμμ οταν εισαι αρχηγος τι να σου κανει μια τοση δα μπανιεριτσα! 😛
Αξιος!:D
Αρχισα να πληρωνω και τον λογαριασμο του νερου..😛
😀 εμπλεξες Τανια μου!
 
Ομολογω πως περσι με την δουλεια που ειχα τα είχα ξεχασει, φετος παντως οχι! Το μονο που ευχομαι ειναι να γιορτασουμε ακομα τουλαχιστον αλλα 5 γενεθλια.

36582895_10217029245628248_2837162121932832768_n.webp
 
Χρόνια του πολλά και ευτυχισμένα! Εύχομαι ολόψυχα να ξεπεράσει το προσδόκιμο της ζωής του! Να είναι πάντα ευδιάθετος, χαρούμενος και παιχνιδιάρης, ώστε να περνάτε όμορφα και αξέχαστα και να χαιρόμαστε και εμείς να τον θαυμάζουμε και να τον καμαρώνουμε! Κούκλος είναι!
 
20180809_175301.webp . 20180727_113237.webp Καθε μερα τον ερωτευομαι ολο και πιο πολυ απλα ειναι τελειος! αν θα μπορουσε να μπει μεσα στο λαπτοπ, θα εμπαινε😛. Εκτος απο το να μιλαμε ανθρψπινα μαθαινουμε και να κανουμε μπανιο ανθρωπινα.
Λιγες μερες πριν κοιμοταν πανω στο χερι μου και με αφησε και του χαιδευα το ποδι! σαν να τον νανουριζα, μολις πηγα λιγο πιο πανω στην κοιλιτσα αμεσως μου ορμηξε σε κλασματα δευτερολεπτου (δεν με δαγκωσε απλα ειπε ΜΗ) και σημερα για 1η φορά καθαριζοταν και ετριβε το κεφαλι πανω μου
Και τρωει τα παντα αρκει να ειναι στο δικο σου πιατο
 
Tέλειος όπως παντα ο θρυλικός Μάικλ.
Υπότιτλος πρώτης φωτο : "Δε δουλεύει αυτό το τηλέφωνο, δεν μπορώ να πάρω, άσε που στάζει νερά"

Οσο για τη δεύτερη φωτό, απίστευτο ότι παει και θρονιάζεται και ξεκουράζεται μπροστά στην οθόνη!
Σκέτος αγαπουλης είναι :)
 
Tέλειος όπως παντα ο θρυλικός Μάικλ.
Υπότιτλος πρώτης φωτο : "Δε δουλεύει αυτό το τηλέφωνο, δεν μπορώ να πάρω, άσε που στάζει νερά"

Οσο για τη δεύτερη φωτό, απίστευτο ότι παει και θρονιάζεται και ξεκουράζεται μπροστά στην οθόνη!
Σκέτος αγαπουλης είναι :)
😀
και ναι η 2η και αυτη που εχω προφιλ ειναι οι αγαπημενες μου ειναι τοσο υπεροχος σε αυτες (οχι οτι σε ολες τις αλλες δεν ειναι)
 
Την καλημέρα μου! Όπως πάντα ανεπανάληπτος και σκανταλιάρης ο Μάικλ! Είναι τρομερό πλάσμα! Όμορφα τα νέα σας! Να είστε πάντοτε έτσι "δεμένοι", αγαπημένοι και με την καλή σας διάθεση!
 
Back
Top