Γενικά Ο Μάικλ και τα καμώματά του

Πραγματικά πανέμορφος και δείχνει κομμάτι της ζωή σου!
Σκέτη απολαυση !

Βάλε μας όταν μπορέσεις ένα βιντεάκι του που μιλάει. Για να τεστάρουμε τη παπαγαλικη γλώσσα.
Τρελαίνομαι να ακούω μπατζάκια να μιλάνε ακατάπαυστα και να προσπαθώ να καταλάβω τι λένε...
Εχω ενα θεμα με τιτλο "Το παπαγαλακι των 10€ μιλαει" βεβαια εχω καιρο να το ενημερωσω. Λεει κ αλλα πολλα αλλα μολις δει το κινητο σταματαει κ ερχεται πανω του
 
Εγω τις Κυριακες ξυπναω ετσι..😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Δεν θέλω να σου το χαλάσω, αλλά όταν κοιμάσαι πρέπει και το πουλάκι να κοιμάται ασφαλισμένο στο κλουβάκι του. Υπάρχουν πολλά ατυχήματα διαπιστωμένα κατά την διάρκεια του ύπνου.
 
Δεν θέλω να σου το χαλάσω, αλλά όταν κοιμάσαι πρέπει και το πουλάκι να κοιμάται ασφαλισμένο στο κλουβάκι του. Υπάρχουν πολλά ατυχήματα διαπιστωμένα κατά την διάρκεια του ύπνου.
Ναι καλε στο κλουβι του κοιμαται. Ξυπναω για τουαλετα(7-09) σηκωνομαι του ανοιγω το πορτακι κανω την δουλεια μου και ξαναχουζουρευω-κουκουλωνομαι στο κρεβατι
 
Μολις φτασει η ωρα του υπνου μπαινει στο δωματειο μου. Εκει παραμενει μεχρι τις 5-10 το πρωι. Αν εχω δουλεια ή οτι ωρα ξυπνησω και οι δικοι μου πανε κανονικα δουλεια- σχολειο τον βγαζω παλι στο σαλονι στην θεση του. Αλλιως καθεται-καθομαστε στο δωματειο μεχρι να ξυπνησει οποιος κοιμαται στο σαλονι και οχι στο κρεβατι του!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Αρχοντας και αφέντης ο Μάικλ :D
Τι έγινε ρε παιδιά μόνο εγώ εχω παπαγαλάκι που δε γουστάρει τις κούνιες;
Ασε ο τρομος ειναι μην παθει τπτ η " γυναικα" του. Την συγκεκριμενη την εχω αντικαταστησει με ολοιδια και πρεπει παλι να ψαχνω για την ιδια γτ χθες στο γενικο καθαρισμα παρατηρησα σκουρια εσωτερικα στα καμπανακια
 
Εκει που ημουν στο κρεβατι τον κοιταγα σκεφτομουν. "Δεν θυμαμαι να το εχω αφησει ποτε στο κλουβι με κλειστη πορτα οσο ειμαι σπιτι. Τι να κανει αραγε θα θελει να βγει; Θα φωναζει τι;" Ε και μετα απο λιγο αρχισε αυτο για πανω απο 15λεπτο μεχρι που του ανοιξα😛
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Βρε τον καημενούλη...ζαλίστηκα να τον βλέπω και συγχύστηκα και λιγάκι. Πολύ καλά έκανες και του άνοιξες. Τελικά η "ελευθερία" έχει και τις συνέπειές της
 
Το καλοκαιρι εχει μπει για τα καλα και το μπανιο μας εχει εξελιχθει..
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Αρχισα να πληρωνω και τον λογαριασμο του νερου..😛
 
Back
Top