Γενικά Ο Μαρκάκος μου το έσκασε

Τίποτα παιδιά. 6 μέρες μετά και τίποτα. Από την Πέμπτη-Παρασκευή θα κυκλοφορήσει και στην Ευβοική Γνώμη, με φωτογραφία και κόκκινα γράμματα. Εξάντλησα όλα τα μέσα. Θα συνεχίσω να ελπίζω και να προσεύχομαι. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ εδώ που παρόλο που δεν με γνωρίζετε μου συμπαραστέκεστε.
 
Τίποτα παιδιά. 6 μέρες μετά και τίποτα. Από την Πέμπτη-Παρασκευή θα κυκλοφορήσει και στην Ευβοική Γνώμη, με φωτογραφία και κόκκινα γράμματα. Εξάντλησα όλα τα μέσα. Θα συνεχίσω να ελπίζω και να προσεύχομαι. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ εδώ που παρόλο που δεν με γνωρίζετε μου συμπαραστέκεστε.
Αχ βρε παιδι μου! Σου ευχομαι ολοψυχα να τον βρεις και να μην ξαναχωριστειτε ποτε!' Καλη τυχη και καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!
 
Εβιτα μην χανεις ελπιδες, αυτο μετραει. Εχω κανει κ γω κοινοποιηση το parrotalert αλλα δυστυχως δεν ξερω καποιον απο ευβοια. Συνεχισε τις προσπαθειες μπορει να αποδωσουν και να βρεις το φιλο σου.

Ελπιζω η τελευταια σου κινηση με την Ευβοικη Γνωμη να εχει καλυτερα αποτελεσματα.
 
Κι εγώ το κοινοποίησα αλλά δεν ακούστηκε κανείς. Κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά μήπως το μάζεψε κανείς και το πουλάει. Κάνε μια αναζήτηση και ως ενδιαφερόμενη αγοράστρια ίσως κάτι μάθεις.
 
Κι εγώ το κοινοποίησα αλλά δεν ακούστηκε κανείς. Κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά μήπως το μάζεψε κανείς και το πουλάει. Κάνε μια αναζήτηση και ως ενδιαφερόμενη αγοράστρια ίσως κάτι μάθεις.
Αυτο που λες υσχυει! Εγω οταν ημουν μικρος ειχα χασει ενα μπατζι παπαγαλακι και πηγαινοντας βολτα για να το βρω περασα απο ενα κοντινο πετ σοπ και το βρηκα! Ρωτησα τον πετσοπα αν ειχε βρει εκεινο το πουλι και μου ειπε ναι και μου το εδωσε οταν του ειπα οτι το ειχα χασει. (Ειχα φωτογραφια μαζι μου για αυτο με πιστεψε...)
 
Εδώ είμαι πάλι 2 μήνες μετά και κανένα ίχνος. Τι να πω; Δύσκολος καιρός. Δύσκολες μέρες και νύχτες. Δύσκολες καταστάσεις. Εύχομαι να είναι καλά, να έχει πει το όνομά του και να τον φωνάζουν Μάρκο. Ελπίζω ακόμα. Σκέφτομαι την στιγμή που θα τον ξανακρατήσω στα χέρια μου. Την Τετάρτη έρχεται ο Πετράκος! Ζακό. Όχι δεν θα αντικαταστήσει τον Μαρκάκο ποτέ! Άλλωστε είναι κι αυτός μια ψυχούλα ξεχωριστή. Τον πήρα για να του δώσω όλη την αγάπη που είχα να δώσω ακόμα στον Μαρκάκο! Θα τον αγαπάω πολύ,θα του μάθω πολλά πράγματα όμως κρατώντας τον και κλείνοντας τα μάτια θα σκέφτομαι ότι κρατάω τον Μαρκάκο στην αγκαλιά μου...Αυτά τα νέα μου.
 
Δεν πειραζει να το αγαπησεις το νεο πουλακι αυτα δεν ξερω τι να πω🙁
 
Λυπάμαι που δεν υπήρξαν ευχάριστα νέα σχετικά με τον Μάρκο. Εύχομαι το καινούργιο πουλάκι να σου δώσει επίσης πολλά. Με το καλό να τον δεχθείς.
 
Έχουμε πονέσει όλοι μ'αυτή σου την ιστορία... Είναι συγκινητικό το πόσο έχεις δεθεί μαζί του.
Εύχομαι να είναι καλά αν και αποκλείω κανένας να τον αγαπήσει όπως εσύ... Τουλάχιστον ας είναι καλά.
 
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ που είστε δίπλα μου! στον λαιμό μου κρέμεται το "μ", δε θα το βγάλω ποτέ! Υπερβολικό; έτσι ένιωσε. Θέλω να φτιαξω ενα κολαζ με φωτογραφίες όμως δεν έχω τη δύναμη να μπω στο άλμπουμ του κινητού ούτε του υπολογιστη. Μια φορά μπηκα κ είδα 2 φωτογραφιες κ ένα βιντεακι, δεν είχα το κουράγιο να δω περισσότερα. Θα το κάνω σίγουρα κάποια στιγμή. Θα σας στειλω σίγουρα φωτογραφια τον Πετρακο. Είμαστε έτοιμοι να τον υποδεχτουμε! Εχω διαβασει τα παντα, βεβαια στην πραξη φαινονται ολα, χειροποιητο σταντ, που φυσικα προσαρμοστηκε κ του Μαρκακου το σταντ πανω σε αυτο, κρεμα, μήλα, τροφή και φυσικά απλετη αγάπη! Το "μ" όμως δεν θα φύγει από τον λαιμό μου. Τον λατρευω με όλη τη δύναμη της ψυχής μου! Θα εδινα τα πάντα να τον έχω ξανά.
 
Back
Top