Ασθένειες Ο ζακό μου αναπνέει περίεργα

Σε τι περιβαλλον ζει το ζακο σου;Εννοω, σε ποιο δωματιο του σπιτιου.
 
Στο σπιτι καπνιζετε;

Ναι καπνιζει ο πατερας μου με κλειστη την πορτα του δωματιου του αλλα ειναι μακρια το δωματιο του απο τον κιτσο (ετσι τον λεμε ) και εκτος αυτου το σπιτι αεριζεται..
 
Οκ! Μια χαρα θα ειναι ο Κιτσος! Αρχοντας...

χαχα ναι, Αρχοντας ειναι! Τις προαλλες που ειχα γιορτη, μπαινω στο σπιτι και μου λεει χρονια πολλα.. Το ξερω πως ειναι καπως δυσκολο να το πιστεψεις αν δεν το ακουσεις αλλα ηταν το πιο ωραιο 'χρονια πολλα' που εχω ακουσει!
 
Επειδη εχω ακουσει πολλα απ το δικο μουκαι συνεχιζω να ακουω... Τιποτα δε μου φαινεται απιστευτο Βαλεντινα!
 
Μάλιστα, αντιβίωση σου έδωσε. Ολοκλήρωσε τώρα, δεν είναι καλή τακτική πάντως αυτή, μια αντιβίωση στα τυφλά μπορεί να μας παραπλανήσει και να κρύψει κάποια συμπτώματα προς στιγμήν. Φρόντισε την ποικιλία της διατροφής του και διάβασε για την πρόληψη των ασθενειών και την θωράκιση της υγείας των πτηνών μας με φυσικούς τρόπους για την συνέχεια Βότανα - Φυσικές Θεραπείες .
Περαστικά !
 
Μάλιστα, αντιβίωση σου έδωσε. Ολοκλήρωσε τώρα, δεν είναι καλή τακτική πάντως αυτή, μια αντιβίωση στα τυφλά μπορεί να μας παραπλανήσει και να κρύψει κάποια συμπτώματα προς στιγμήν. Φρόντισε την ποικιλία της διατροφής του και διάβασε για την πρόληψη των ασθενειών και την θωράκιση της υγείας των πτηνών μας με φυσικούς τρόπους για την συνέχεια Βότανα - Φυσικές Θεραπείες .
Περαστικά !

Μαλιστα, ευχαριστω πολυ!
 
Aστρικυκλίνη της έδωσε Σταύρο. Για αναπνευστικά προβλήματα
 
Ναι, τώρα το είδα. Θα του τελείωσε η Sivotine μάλλον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
E ναι..ίδια εταιρία, ίδια δραστική ουσία, αλλά το sivotine έχει και βιταμίνες.
 
Βρε Βαλεντινα, ειδες να σου εγραψε κανενας να πας σε πετσοπ; Ειναι γιατρος αυτος στο πετ σοπ? Αν οχι με ποια λογικη ακολουθεις συμβουλες απο εναν ανιδεο;
 
Ανέστη, γιατί η γενική άποψη που επικρατεί, είναι ότι ο πετσοπάς ξέρει.. Την τύφλα του!
 
Back
Top