Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

Eirinimar

PB New Member
Εγγραφή
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
309
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Πράξη πρώτη
Και αυτή ήταν η πρώτη πρώτη μας επαφή πριν δύο μέρες. Κάτι μου λέει ότι ήθελε να μου δείξει ποια θα είναι η σχέση μας από δω και πέρα! 😁61445
Και τώρα πια είμαστε κάπως έτσι. Λέω να μη ξαναπάω δουλειά. 😇
61444
ΥΓ Αγαπάει κι εσάς να βάζει στο στόμα τα μαλλιά σας; (να σημειώσω ότι προϊόντος περιποίησης πέρα από τα του μπάνιου δε χρησιμοποιω)
 
χαχα! Σε καβάλησε κανονικότατα! 😀Μπράβο για την μέχρι τώρα σχέση σας! Συνέχισε έτσι και θα φτάσετε σε ακόμη καλύτερο επίπεδο! Πολλά μπράβο! Να τον χαίρεσαι!
 
χαχα! Σε καβάλησε κανονικότατα! 😀Μπράβο για την μέχρι τώρα σχέση σας! Συνέχισε έτσι και θα φτάσετε σε ακόμη καλύτερο επίπεδο! Πολλά μπράβο! Να τον χαίρεσαι!
Αυτό κατάλαβα κι εγώ 🤣 Χαλάλι του! Νομίζω τα πάμε καλά 😇😊
 
Μπράβο! Τέλεια τα πηγαίνετε 😍
Σε όλα τα πουλάκια αρέσει να παίζουν με τα μαλλιά μας. Επιτρέπω στον Σαχαμπ να παίζει με τα μαλλιά μου μόνο πριν πάω στη δουλειά για να είναι καθαρά. Ζώντας σε πολύ μεγάλη πόλη έχω την εντύπωση ότι επιστρέφοντας στο σπίτι τα μαλλιά μου είναι γεμάτα ρύπους, μικρόβια και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο 😂
 
Μπράβο! Τέλεια τα πηγαίνετε 😍
Σε όλα τα πουλάκια αρέσει να παίζουν με τα μαλλιά μας. Επιτρέπω στον Σαχαμπ να παίζει με τα μαλλιά μου μόνο πριν πάω στη δουλειά για να είναι καθαρά. Ζώντας σε πολύ μεγάλη πόλη έχω την εντύπωση ότι επιστρέφοντας στο σπίτι τα μαλλιά μου είναι γεμάτα ρύπους, μικρόβια και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο 😂
Ευχαριστώ 💕 Άρα μετά το μπάνιο να κάνουμε τα παιχνίδια μας ελεύθεροι!
 
Καλησπέρα Ειρήνη! Είστε πολύ "δεμένοι" και το κυριότερο, σε εμπιστεύεται! Πολλά μπράβο και να συνεχίσετε έτσι! Πολύ χαίρομαι για εσάς! 🙂👍
Ευχαριστούμε πάρα πολύ! Ήταν κεραυνοβόλος η αλήθεια είναι! Πέρα από την πλάκα αυτό που κατάλαβα εγώ είναι πως πρέπει να προσπαθήσεις να μπεις εσύ στα μέτρα του κι όχι αυτός στα δικά σου. Γι αυτό θέλω να πιστεύω πως με εμπιστεύτηκε.. 😊
 
Πέρα από την πλάκα αυτό που κατάλαβα εγώ είναι πως πρέπει να προσπαθήσεις να μπεις εσύ στα μέτρα του κι όχι αυτός στα δικά σου..
Ακριβώς έτσι είναι και όποιος δεν το κατανοεί δυστυχώς αποτυγχάνει να χτίσει μια ωραία σχέση με τον φτερωτό του φίλο.
 
Ακριβώς έτσι είναι και όποιος δεν το κατανοεί δυστυχώς αποτυγχάνει να χτίσει μια ωραία σχέση με τον φτερωτό του φίλο.
Κι εγώ έτσι πιστεύω! Αν μη τι άλλο αναλαμβάνουμε την ευθύνη τους για πόσα χρόνια! Και μόνο χαρά μας δίνουν 😊
 
Είναι τέλειος και γλύκας... Φανταστική η 2η φωτό!

Εμένα παίζει με το αυτί μου...
😀 ε ναι! Εμένα δε το βρίσκει μες τα μαλλιά αλλά τα φιλάκια μας στο μάγουλο τα δίνουμε! 😊
[automerge]1552932538[/automerge]
Τέλεια! . 😀 Είναι διπλή η ικανοποίηση σίγουρα όταν καταφέρνεις αυτό το αποτέλεσμα με ένα πουλί που δεν έχει μεγαλώσει απο ανθρώπινα χέρια.
Δε με πείραξε καθόλου αυτό πραγματικά.. Πίστευα ότι άμα νιώσει ότι αγαπιεται θα ανταποκριθεί! Το σίγουρο είναι ότι δεν τον αλλάζω με τίποτα! 😊
 
Δεν έβγαλα τις τρύπες να δεις! 😁
Όλα ίδια είναι τελικά 😋
Εγώ του έχω ένα δικό του τετράδιο για να ασχολείται και να μην πειράζει τα δικά μου 😁
 
Όλα ίδια είναι τελικά 😋
Εγώ του έχω ένα δικό του τετράδιο για να ασχολείται και να μην πειράζει τα δικά μου 😁
Ευφυέστατο! 🤗 Θα το κάνω κι εγώ! Το χαρτί δεν τον πειράζει ε; Λευκό όχι να ναι χρωματισμένο.
 
χαρτί δεν τον πειράζει ε; Λευκό όχι να ναι χρωματισμένο
Το τρώει; Ο δικός μου δεν το τρώει. Το κόβει και το πετάει και συνήθως τα περισσότερα το ίδιο κάνουν.
Δεν ξέρω αν είναι χρωματισμένο 🤔
 
Το τρώει; Ο δικός μου δεν το τρώει. Το κόβει και το πετάει και συνήθως τα περισσότερα το ίδιο κάνουν.
Δεν ξέρω αν είναι χρωματισμένο 🤔
Όχι όχι.. Δε το τρώει. Απλά τσιμπάει τα πάντα. 😅 μολύβια, στυλό, χαρτοπετσέτες 😅
 
Όχι όχι.. Δε το τρώει. Απλά τσιμπάει τα πάντα. 😅 μολύβια, στυλό, χαρτοπετσέτες 😅
Εγώ να σου πω την αλήθεια τα μολύβια πλέον τα κρύβω. Πριν 4 μήνες ο μικρός μου έκανε εμετό. Του έδωσα καρβουνακι και τις επόμενες μέρες ήταν μια χαρά. Όταν πριν έναν μήνα πήγα τυχαία στον πτηνιατρο για προληπτικές εξετάσεις και το ανέφερα με ρώτησε με τι είχε έρθει σε επαφή εκείνη την ημέρα. Η απάντηση ήταν μπρόκολο, αυγό, τετράδια, μολύβια. Μου είπε να μην τον αφήνω ποτέ να παίζει με μολύβια για να μην δηλητηριαστεί. Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν ευσταθεί γιατί δεν το έχω ξανακουσει αλλά φύλαγε τα ρούχα σου.
 
Back
Top