Γενικά Ο pepper μου, το pepperoni μας

Τέλεια σαλατίτσα! Την έφαγε όλη ο λαίμαργος; 😛


Εεειιι φώτο!
😀 παντα του φτιαχνω ολοκληρο μπολ κ τρωει τρωει αλλα δν γινετε ολο ειναι πολυυυ😛εχω καποιες που κοιματε αλλα επειδη ειχα το ενα χερι ελευθερο δν νπορουσα να τραβηξω κ καλα κ δν φαινονται
 
Τι ομορφη μερα η σημερινη.
Χαρη στην @Eleni pepper και το Πεπερονι μας ♡❤️️️️

Πραγματικα ειναι καταπληκτικο πουλι με υπεροχη σιγανη φωνουλα.
Τους εχω μεσα στην καρδια μου αυτον τον μικρουλι και την μαμα του.

PicsArt_09-11-06.49.28.webp PicsArt_09-11-06.48.35.webp PicsArt_09-11-06.46.48.webp PicsArt_09-11-06.46.13.webp PicsArt_09-11-06.46.01.webp PicsArt_09-11-06.45.48.webp

Ειπα να βαλω κι αυτες τις 2 που ειναι γλυκας!
PicsArt_09-11-06.45.31.webp PicsArt_09-11-06.44.55.webp
 
Ηλεκτρααα μου σαγαπαμε πολυ κ σημερα ηταν η πιο ομορφη μερα μας.. Να μας ξανα ερθεις♥ ευχαριστουμε για τις υπεροχες φωτο
@George Kouth δεν κανει αλλη δουλεια πραγματικα σημερα το ειδε κ η ηλεκτρα χιχιχιχι
 
Ηλεκτρααα μου σαγαπαμε πολυ κ σημερα ηταν η πιο ομορφη μερα μας.. Να μας ξανα ερθεις♥ ευχαριστουμε για τις υπεροχες φωτο
@George Kouth δεν κανει αλλη δουλεια πραγματικα σημερα το ειδε κ η ηλεκτρα χιχιχιχι
Πως πως, ποζάρει και ως φωτομοντέλο σε φωτογράφους @ilie mp ! 😛
 
Ναι ειναι τρομερος!
Επισης μου εκανε εντυπωση το πεταγμα τους.
Πετανε και σε καποιες φασεις κλεινουν τελειως τα φτερα σαν να περνουν φορα.
Απιστευτο ειναι!
Μου θυμιζει το κολιμπρί.
 
Κι αυτή η τσαχπινιά στο βλέμμα του που δεν παίζεται με τίποτα. Ενας γόης, ενας φτερωτός Δον Ζουάν, ένας Ροδόλφο Πεπερονίνο ο μικρός Πιπεράκος. :D
Φιλιά πολλά και χάδια περισσότερα!

Ναι ειναι τρομερος!
Επισης μου εκανε εντυπωση το πεταγμα τους.
Πετανε και σε καποιες φασεις κλεινουν τελειως τα φτερα σαν να περνουν φορα.
Απιστευτο ειναι!
Μου θυμιζει το κολιμπρί.
Aπαντώντας σ' αυτο και εχοντας χύσει δάκρυα απο τα γελια βλεποντας τον Ερνέστο να πεταει ειναι οντως αξιοπρόσεκτα. Κοβουν ταχύτητα στον αέρα, στρίβουν μένοντας εντελώς ακίνητα για λίγο, εχουν απίστευτη γρηγοράδα σκέψης για να αποφύγουν εμπόδιο (μου εχει κανει κατι επιτόπιες ντριπλες εμένα στο χωλ ο μικρος που εχασα τη μπάλα 😛 ) μπορουν να γυρισουν το μπρος-πισω χωρις σχεδον προσπάθεια. Απίστευτο να το βλέπεις και πανέμορφο.
Εκεί που εχουνε γελιο ομως ειναι οταν περπατανε 😛 Σαρλο σκέτοι.
 
😀
Κι αυτή η τσαχπινιά στο βλέμμα του που δεν παίζεται με τίποτα. Ενας γόης, ενας φτερωτός Δον Ζουάν, ένας Ροδόλφο Πεπερονίνο ο μικρός Πιπεράκος. :D
Φιλιά πολλά και χάδια περισσότερα!


Aπαντώντας σ' αυτο και εχοντας χύσει δάκρυα απο τα γελια βλεποντας τον Ερνέστο να πεταει ειναι οντως αξιοπρόσεκτα. Κοβουν ταχύτητα στον αέρα, στρίβουν μένοντας εντελώς ακίνητα για λίγο, εχουν απίστευτη γρηγοράδα σκέψης για να αποφύγουν εμπόδιο (μου εχει κανει κατι επιτόπιες ντριπλες εμένα στο χωλ ο μικρος που εχασα τη μπάλα 😛 ) μπορουν να γυρισουν το μπρος-πισω χωρις σχεδον προσπάθεια. Απίστευτο να το βλέπεις και πανέμορφο.
Εκεί που εχουνε γελιο ομως ειναι οταν περπατανε 😛 Σαρλο σκέτοι.
😀 οντως ειναι μικρα f-16 κ οταν περπατουν εκει λιωνω στο γελιο σαν πιγκουινοι η λες κ φορουν παγοπεδιλα 😀ψαχ:D
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Καλημερααα
Αλλος για την βαρκααα μας😛
 
Μα εχει πολυ πλακααα🙂

Πεπερ, ο Αλαιν Προστ των παπαγάλων, παίρνει τώρα κυρίες και κύριοι τη δύσκολη στροφή της πίστας εδώ στο Μονακό με απαράμιλλη σταθερότητα και οδηγική δεινότητα επιπέδου Σουμάχερ τουλάχιστον, και προηγείται στο διεθνές γκραν πρι φορμουλα ένα με το νεο μονοθέσιο της εταιρίας Elenipepper oδεύοντας προς ακόμα μια καρο σημαία που θα τον οδηγήσει στην κορυφη της βαθμολογίας των οδηγών. Τεραστιος αγώνας κυρίες και κύριοι.
 
Πεπερ, ο Αλαιν Προστ των παπαγάλων, παίρνει τώρα κυρίες και κύριοι τη δύσκολη στροφή της πίστας εδώ στο Μονακό με απαράμιλλη σταθερότητα και οδηγική δεινότητα επιπέδου Σουμάχερ τουλάχιστον, και προηγείται στο διεθνές γκραν πρι φορμουλα ένα με το νεο μονοθέσιο της εταιρίας Elenipepper oδεύοντας προς ακόμα μια καρο σημαία που θα τον οδηγήσει στην κορυφη της βαθμολογίας των οδηγών. Τεραστιος αγώνας κυρίες και κύριοι.
Χαχ😀 ενταξη δν υπαρχουν λογια εισαι απιστευτος 🙂φοβερος
 
Τρομερος ο νεοος!
Οταν ηρθα δεν μου εκανε τη χαρη να κατσει εκει για βολτα 😎
Ειναι τρελος ο νεος και ειναι ωραιος!:D❤️️️️
😀 θα ξανα ερθεις κ θα σου κανουμε και σουζα😛
 
Ρε παιδια με κανετε και ζηλευωωω! Ο δικος μου ειναι αγριο γκομενος-να; δεν σηκωνει γλυκες!meh
Ε θα ημερεψει τι στο καλο!mehα δν ξερουμε κ αν ειναι γκονενα-ος; Χιχιχιχι😛
 
Back
Top