Γενικά Πάει, έχασα τον cockatiel μου

Κατάσταση
Κλειστό.
και αφου με προκαλείτε, καλα κανετε να βρειτε τρόπους να σταματησετε τους αναρχικους που εχουν διαλυσει ολη τη χωρα, εχουν κάνει τοσα εκατομυρια ζημιες, εχουν αφήσει ανθρωπους να πεινουν αυτες τις γιορτινες μερες και αφηστε το παπαγαλακι...
 
Βλεπεις για ποια επιθεση μιλουσαμε;
Καταρχας ειναι ασχετο με το θεμα μας αυτο που μολις ανεφερες.
Δυστυχως ολοι ειμαστε στεναχωρημενοι με ο. Τι εχει γινει τις τελευταιες μερες, για οσους εχασαν τις περιουσιες τους και βεβαια για τον μικρο Αλεξη.Ας τον αφησουμε λοιπον εκει που ειναι και ας σταματησουμε πια να μαυριζουμε τη μνημη του.
Ολοι μας εδω προσπαθουμε να σου περασουμε κατι και εσυ δεν το δεχεσαι και επιτιθεσαι συνεχεια.Λεμε την γνωμη μας και εσυ συνεχιζεις. Κανενας μας δεν θελει το κακο σου, αλλα εσυ το βλεπεις αλλιως...
 
Σας παρακαλώ να επιστρέψετε στο θέμα εφόσον θέλετε να συνεχιστεί η συζήτηση και να ρίξετε τους τόνους.
 
Ποιο είναι αυτό το κάτι βρε Ιωάννα; Πες το μου εσύ σε παρακαλώ….ίσως να μην το αντιλήφθηκα από αλλά post..
 
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ

Καταρχας θα σου δωσω λογαριασμο για το ποτε θα κοιμηθω και ποτε οχι...

Και δευτερον το οτι εγραψα αυτα δεν εννουσα οτι τα ειπες στο φορουμ ακριβως ετσι αλλα οτι αυτο εννοουσες με τα λεγομενα σου...
Ειμαι σιγουρος ομως οτι μετα απο κανενα 10λεπτο απο τον θανατο του καημενου του κοκατιλ αυτο θα ειπες απο μεσα σου...

Τελος θελω να πω σε ολους οσους αναπαραγουν πουλια στο σπιτι τους να μην τα δινουν σε οποιον να ειναι, χωρις να τον γνωριζουν πρωτα καλα, γιατι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να κατεληξουν οπως και αυτο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stefan
Σας παρακαλώ να επιστρέψετε στο θέμα εφόσον θέλετε να συνεχιστεί η συζήτηση και να ρίξετε τους τόνους.
Απαγορεύεται επίσης η δημόσια προσωπική αντιπαράθεση μεταξύ των μελών για οποιονδήποτε λόγο. Το PetBirds δεν πρόκειται να γίνει μέσον έκφρασης εμπαθών ή άλλου είδους επιθέσεων για κανέναν.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top