Γενικά Παιδια ηρθε! (Zako μωρό)

Μαρακι καλημερα! Οταν τρωει και τελειωνει μετα κανει σαν "χαλασμενη καραμουζα"... Αλλα μιλαμε για πολλα ντεσιμπελ! Τρυπαει τυμπανο! Σημερα πρωτη φορα μετα το φαι, απο τα πολλα χαδια κοιμηθηκε πανω μου...😛
 
Σημερα καναμε την επισκεψη μαs στον Αχιλλεα. Απο χθεs δεν παταγε καλα το ποδαρακι του και αποφασισαμε να τον παμε. Μαs ειπε οτι το κουτι που τον ειχαμε ηταν πολυ μεγαλο και οτι σε προσπαθειεs που εκανε μεσα σε αυτο καπου το πληγωσε. Τελοs καλο ολα καλα. Τον βαλαμε σε ενα κουτακι μεταφοραs χαμστερ και εκει στριμωχτηκε ο καημενοs. Ακομα μαs ειπε να μεινει εκει για οσο τρωει τη κρεμα του. Δεν τον βλεπω πολυ χαρουμενο, αλλα αφου ετσι πρεπει... Ακομα μαs εδωσε και NYSTAMYSYN για το στομαχακι του για 5 δοσειs του 1οs ml. Kαι πολυβιταμινη αρεωμενη στη κρεμα του. Kαι πιο μικρεs δοσειs με τη συριγγα σε πιο συντομο χρονο ταισματοs. Αυτα...
 
Οχι johnny. Oλα καλα. Ειμαι αισιοδοξοs αυτη τη φορα 😉. Καναμε και τη βολτα μαs στον ηλιο για κανα δεκαλεπτο. Eλιωσε ο μικροs 😛. Ετσι μαs ειπε ο Αχιλλεαs... Kαι καλο μηνα σε ολου!
 
να σου ζησει κουκαλακι ειναι πολυ ομορφο! Να το χδερασισε και να σε χερεται καλα να περνατε!
 
Να τον χαιρεστε τον μικρο! Τελειος φτου φτου μην το ματιασουμε!:D
 
Καταφερα να βαλω Video(?)

Καταφερα να βαλω Video(?)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Eλπιζω να μπει και το δευτερο

Eλπιζω να μπει και το δευτερο
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Να σου ζησει ο μικρος Γιαννη! Ευχομαι να'ναι παντα γερο και ζωηρο!:D
Πολυ μου αρεσε και το 😉κλουβι του! Μπραβο για την επιλογη του μεγεθους του
 
Πω! Πω! Γλυκό μωρούλι! Μπράβο σου Γιάννη, χαριτωμένο, πολύ όμορφο! Κάνει βόλτες, θέλει χάδια, δοκιμάζει τα φτεράκια του, τρώει την κρεμούλα του! Καλορίζικο, να σου ζήσει!
 
Να κάνω μια παρένθεση σχετικά με το τάισμα, να προσπαθείς να κρατάς το κεφάλι του όταν ταίζεις και να ταίζεις απο πλάγια. Έτσι θα αποφύγεις τυχόν χτυπήματα στον ουρανίσκο του, απο το ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Ψυχη μου... Κουκλος ειναι. Μπραβο.. Ομως ολη μερα ετσι κανει;:D
 
Γρηγορη δεν τον ταιζω ετσι. Απλα κραταγα με το ενα χερι το κινητο. Kανονικα του κραταω με το ενα χερι το κεφαλακι του ψηλα και με το αλλο του αδειαζω ολη τα συριγγα αμεσωs. Απο εχθεs που τον εβαλα, ολη την ωρα φτερουγιζει και λεει τα δικα του ωρεs ολοκληρεs.
 
Γρηγορη δεν τον ταιζω ετσι. Απλα κραταγα με το ενα χερι το κινητο. Kανονικα του κραταω με το ενα χερι το κεφαλακι του ψηλα και με το αλλο του αδειαζω ολη τα συριγγα αμεσωs. Απο εχθεs που τον εβαλα, ολη την ωρα φτερουγιζει και λεει τα δικα του ωρεs ολοκληρεs.

Ευχαριστώ για την διευκρίνηση
 
Sissy εδω θα δειs και το μεγεθοs του κλουβιου, αλλα και το δεμενο απο τον Αχιλλεα ποδαρακι του.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ευχομαι γρηγορα περαστικα για το ποδαρακι του!
Ειναι πραγματι πολυ ωραιο το κλουβι του Γιαννη, μπραβο!
 
Γιαννη μπραβο σου! Ο μικρος ειναι μεγαλη φατσα. Μ'αρεσει πως καθεται οταν τον χαιδευεις. Του αρεσουν πολυ τα χαδια! Να σου ζησει και παλι!
 
Aκομα και με δεμενο το ποδαρακι του κανει τα παντα για να ερθει κοντα μου να τον χαιδεψω 😛. Τελικα ειναι μεγαλη υποθεση να τον εχει παρει κανειs απο μωρο. Παρα τουs μεγαλουs κινδυνουs ...
 
τελειος ειναι... Θα του κοψεις τα φτερα; Αν εισαι απ αυτους που ειναι υπερ καντο πριν μαθει να πετα
 
Back
Top