Γενικά Παιδια ηρθε! (Zako μωρό)

Δεν το βλεπω να το κανω. Δεν θελω ... Τωρα εαν τον βγαλω στο μπαλκονι και φυγει δεν πειραζει! Θα εχω και εγω το "πειραμα ζακο" :D... Χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι
 
Έβαλα πρωί πρωί το μωρούλι για χαρούμενο ξεκίνημα, ευχαριστούμε Γιάννη. Στο 2ο youtube προσπαθεί να ανεβεί στο ξύλο του κρεβατιού και νομίζω τα καταφέρνει, χωρίς να το εμποδίζει το ποδαράκι του! Είναι γλυκό, ελκυστικό & απολαυστικό, καλορίζικο!
 
πολυ ωραιο το ζακομωρο σου, να το χαιρεσε κ να το βλεπεις παντα χαρουμενο κ ευτιχισμενο:)
 
Η πρωτη επαφη!

Ο Wall-e φουσκωσε τα φτερα του και ανοιξε το ραμφοs του και ο κουκι του γρυλιζε:D... Αλλα εκει μεινανε. Κανειs δεν ορμηξε...
ΑΚΟΜΑ:D...
 

Συνημμένα

  • DSC00507.webp
    DSC00507.webp
    47,1 KB · Προβολές: 95
  • DSC00508.webp
    DSC00508.webp
    52,1 KB · Προβολές: 94
Γιάννη να σου ζήσουν, πολύ ωραία σκηνή, μαθαίνουν να συμβιώνουν, συνηθίζουν την παρέα το ένα του άλλου, θα γίνουν φίλοι και θα περνάνε όμορφα!
 
Πανεμορφα τα μωρα σας ειναι Γιαννη! Σιγα σιγα θα γινουν αχωριστοι φιλοι!:D
 
Πολυ ομορφα και τα δυο τους. Δεν ειναι ομως λιγο επικινδυνο για το μωρο Ζακο;
 
Μπράβο Γιάννη, σιγά-σιγά θα συνηθίσουν το ένα το άλλο και δεν θα ενοχλούνται.
 
Mακαρι παιδια. Προs το παρον η επαφη ηταν δευτερολεπτων. Μαρια και γω πιστευω οτι ειναι λιγακι επικινδυνο ακομα. Γι"αυτο δεν τουs αφησα πολυ μαζι.
 
Να σου ζήσει, είναι υπέροχος! Οι ζακό είναι απο τους αγαπημένους μου! Με τόση αγάπη και φροντίδα που του δίνεις και τόσες ευχές που έχει πάρει απο όλους μας είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι και στους δυό σας να περάσετε πολλά πολλά χρόνια ευτιχισμένα ο ένας με τη συντροφιά του άλλου
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Σαs ευχαριστω και παλι. Και ελπιζω να μην σαs κουραζω. Απο χθεs αρχισε να παταει καλα το ποδαρακι του και να σκαρφαλωνει στο κλουβι του. Και σημερα μολιs εφαγε και αρχισε να τσακωνεται με οτι βρισκει μπροστα του! Ειναι αφασια ο μικροs!
 
Μοναδικα συναισθηματα που μοιραζονται δυο διαφορετικα πλασματα. Να σου ζησει Γιαννη! 🙂
 
:)Χαιρομαι που εγινε καλα το ποδαρακι του! Δεν μας κουραζεις καθολου που μοιραζεσαι μαζι μας τα νεα του μωρου σου, που μεγαλωνει Γιαννη!:D
 
Και η πρωτη επαφη με τα ψαρια και μια φωτο.

Και η πρωτη επαφη με τα ψαρια και μια φωτο
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 

Συνημμένα

  • DSC00517.webp
    DSC00517.webp
    47,1 KB · Προβολές: 59
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Back
Top