Τραυματισμοί Πληγή στο κεφάλι από δάγκωμα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλη κουβέντα μη λες, Βάσω μου!
Ούτε εγώ ήθελα δεύτερο, μετά την ενηλικίωση του Μάριου και τα προβλήματα που ξεκίνησε (πτεροφαγία), ήθελα να βρει ένα ενδιαφέρον και μια συντροφιά... Ούτε με τον (άγιο) Κάρλο έκανε, ούτε με τη Λήδα... και ο Πέπερ εκεί που κάνουν αγκαλίτσες και φιλάκια εκεί σκοτώνονται ( πραγματικά όμως)...
Αχ ! @Sissy μου πόσο δίκιο έχεις. Δακρυσα με τον Μάριο σου!😢 ειδικά τώρα που έχω κι εγώ το μικρό μου! Τι περάσατε κι εσείς!💓
 
Ευχαριστώ Σίσσυ μου!

Το έχουν κάνει και αυτό εκτός κλουβιού και 'μπήκα ανάμεσα τους'για να τους χωρίσω 😀.

Τα δικά μου και τα δύο είναι νευρικά αλλά πιο πολύ ο Ντανιέλ...
Και αυτή είναι η τρίτη φορά που 'επιτίθεται ' άσχημα...
Η πρώτη Ήταν που τη δάγκωσε στο πόδι... (το ανεφερα προχθές σε ένα θέμα κάποιου) τη δεύτερη φορά πάλι, τα είχα εκτός και ήταν και τα δύο πάνω μου... Εγω καθόμουν στο κρεβάτι μου και ακουμπούσα το χέρι πάνω στο ξύλο του κρεβατιού... Η Ελινα καθόταν πανω στον καρπό μου και ο Ντανιέλ πάνω στον ώμο μου...
Και στα ξαφνικά δεν ξέρω τι τον έπιασε ήρθε και με δάγκωσε στα χείλια και μετά πήγε να δαγκώσει την Ελινα, αλλα την είχα προλάβει τοτε. Σήμερα δεν πρόλαβα δυστυχώς...
Άλλο πουλί γίνεται όταν νευριάζει... Όταν ήταν μικρός δεν είχε τέτοια συμπεριφορά.
Εφοσον δουλευεις εγω θα τα χώριζα να μην εχω αγωνια με τοσα που ακουω
 
Εφοσον δουλευεις εγω θα τα χώριζα να μην εχω αγωνια με τοσα που ακουω
Το έχω σκεφτεί Τάκη... Δεν ξέρω... Πάντως όταν τα χωρίζω κάνουν σαν τρελά...
Αν τα χωρίσω μόνο με χώρισμα στη μέση...
 
Για να κανουμε κ λιγο χιουμορ με τα παροτλετ που εμπλεξες υπαρχει μια λυση στο ιντερνετ κ ξεμπερδευεις
View attachment 62813
Tι να το κάνω αυτό; Για να φυλαχτω χρειάζομαι ολόκληρη στολή... 😂
Περαστικά κ από μένα.
50 γραμμάρια και το παίζουν γίγαντες τα σκασμένα :)
Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο!Γίγαντες και ψευτονταηδες! 🤣
 
. Γίγαντες και ψευτονταηδες! 🤣
Μόνο ψευτονταήδες δεν τα θεωρώ. Αυτά δεν λογαριάζουν τίποτα και δεν έχουν πρόβλημα να τα βάλουν με οποιοδήποτε μέγεθος και είδος! 😉
 
Μόνο ψευτονταήδες δεν τα θεωρώ. Αυτά δεν λογαριάζουν τίποτα και δεν έχουν πρόβλημα να τα βάλουν με οποιοδήποτε μέγεθος και είδος! 😉
Και φυσικά συμφωνώ Σίσσυ μου...Αλλά ο Ντανιέλ η θα μας κάνει τον μάγκα πολλές φορές η θα φοβάται γι'αυτό το είπα αυτό!
 
Καλησπέρα Εύα! Εύχομαι να επουλωθεί σύντομα το τραύμα της και να εξομαλυνθεί η κατάσταση! Ευελπιστώ να μην είναι σοβαρός τραυματισμός και να πάνε όλα καλά!👍
 
Καλημέρα Εύα! Περαστικά και από εμένα! Ευελπιστώ να είναι μία χαρά σήμερα η στρουμφιτα και να μην ξανά έχετε προβλήματα (πράγμα αδύνατον από ότι κατάλαβα)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπέρα Εύα! Εύχομαι να επουλωθεί σύντομα το τραύμα της και να εξομαλυνθεί η κατάσταση! Ευελπιστώ να μην είναι σοβαρός τραυματισμός και να πάνε όλα καλά!👍
Καλημέρα Εύα! Περαστικά και από εμένα! Ευελπιστώ να είναι μία χαρά σήμερα η στρουμφιτα και να μην ξανά έχετε προβλήματα (πράγμα αδύνατον από ότι κατάλαβα)
Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας! 🙂
Την έβαλα πρωί πρωί μπεταντιν... Ευτυχώς δεν αντιστέκεται και πολύ... Τουλάχιστον δεν με δάγκωσε...
Αν ήταν ο Ντανιέλ στη θέση της θα δυσκολευομουν πολύ!
Δεν φαίνεται χειρότερα η πληγή της... Μόλις γίνει καλά θα σας τη δείξω πάλι...
 
Με το καλό! Είστε σε πολύ καλό δρόμο! Με τις περιποιήσεις σου θα αναρρώσει σύντομα!
Αυτό πιστεύω κι εγώ...Ανυπομονώ μετά να γυρίσω σπίτι για να τη δω!
Είπα στην μαμά μου να έχει το νου της βέβαια, αλλά έχω την έννοια της... :)
 
Καλησπέρα παιδιά! Είχα σκοπό να βάλω στην Ελίνα μπεταντιν τουλάχιστον 5 ημέρες άμα χρειαζόταν, αλλά τελικά, μείναμε στις 3...
Είναι μια χαρά!
Είχα πει πως θα ανεβάσω φωτογραφία, αλλά δεν θα το κάνω Παιδιά, με συγχωρείτε, γιατί έχει αυγό η κοιλιά της και εννοείται πως δεν θέλω να την ταλαιπώρησω.
Ας γεννήσει με το καλό και θα κάνω μια παρουσίαση.
Να είστε καλααα.💜💜
 
Είχα πει πως θα ανεβάσω φωτογραφία, αλλά δεν θα το κάνω Παιδιά, με συγχωρείτε, γιατί έχει αυγό η κοιλιά της και εννοείται πως δεν θέλω να την ταλαιπώρησω.
Με το καλό να έρθουν τ΄αυγουλάκια, καλά γεννητούρια Ελίνα!
 

Σχετικά θέματα

Back
Top