Γενικά Πληροφορίες για μωρο λαβμπερντ

Δε θα μπορεί να πέταξει έτσι;
Μαρια μου, πλατιαζουμε ενα θεμα με το "τι μπορει" και "τι θα". Τοσο μικρο, οχι δεν νομιζω να πεταει. Πηγαινε δες το και βλεπουμε στην πορεια τι αλλες αποριες εχεις.

Ουτε θα σε ξερει, οποτε θα σε φοβαται, ουτε θα πεταει, ουτε θα ανοιγει το στομα του αμεσως τον πρωτο καιρο.
 
Αν το ταισω δε θα με συνηθησει;

Δεν ξέρω πραγματικά αν θα μπορέσεις (χωρίς καθόλου εμπειρία) να ταΐσεις ενα μωρό που δεν έχει μάθει να δέχεται καθόλου χειρισμούς. Το πιθανότερο είναι να φοβάται τόσο που να αρνείται να ανοίξει το στόμα του για να το ταΐσεις.
 
Δεν ξέρω πραγματικά αν θα μπορέσεις (χωρίς καθόλου εμπειρία) να ταΐσεις ενα μωρό που δεν έχει μάθει να δέχεται καθόλου χειρισμούς. Το πιθανότερο είναι να φοβάται τόσο που να αρνείται να ανοίξει το στόμα του για να το ταΐσεις.
Συμφωνω μαζι σου!
Δε θα μπορεί να πέταξει έτσι;
Λογικα οχι αν μικροτερο του μηνα
ατειλα στο εκτροφεα να τα κρατήσει να τα δω καθαρά στις φωτογραφιες και είπε ότι δεν θέλει να τα βγάλει... Δεν τα βγάζει καθόλου από τη φωλιά ποτέ! Λέτε να με φοβάται;
Τι εννοεις δεν τα βγαζει εξω; Ουτε για καθαρισμα; Οι παπαγαλοι δεν ειναι διασημοι για την καθαριοτητα στις φωλιες τους αντιθετως λιγα πουλια καθαριζουν τις φωλιες τους... Οπως τα budgies
 
Τι να πω δεν ξέρω η φωλιά φαίνεται καθαροτατη όμως είπε πως δε θέλει να τα βγάζει έξω!
 
επιτελους μου ειπε ακριβης ηλικεια! το μωρακι ειναι 1 μηνα + .. και θα μου δωσει το πιο ανεπτυγμενο να ειμαστε σιγουροι οποτε θα ειναι 1,5 μηνων
 
Άντε με το καλό, θα ρίξουμε και μερικές προσευχές για να πάνε όλα καλά :)
 
Με το καλο να το δεχτεις στο σπιτι σου το καινουριο μελος! Αν ειναι 1,5 μηνων δεν νομιζω να εχεις προβλημα :)
 
Back
Top