Γενικά Ποια είναι η τιμή των Κοκατίλ;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stefan
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εγώ βλέπω συνέχεια αγγελίες στην Χρυσή ευκαιρία από εκτροφέα 25 ευρώ στο Θησείο...
 
Εγώ βλέπω συνέχεια αγγελίες στην Χρυσή ευκαιρία από εκτροφέα 25 ευρώ στο Θησείο...

Και να είσαι σίγουρος ότι κάποιο λάκκο θα έχει η φάβα.
 
Αυτές οι αγγελίες απευθύνονται για μωρά ημερών για να τα μεγαλώσεις στο χέρι και φτάνουν μέχρι 50€ εγώ ας πούμε το δικό μου το πήρα 50€ 3 μηνών από εκτροφέα υποτίθεται ήμερο αλλά πρώτον αν ήταν ήμερο νομίζω θα είχε έρθει σε μένα (το έχω 6 μέρες) και δεύτερον δεν είσαι σίγουρος για την ποιότητα του πουλιού επίσης προτείνω σε όποιονδηποτε που αγοράζει πουλί το οποίο δεν είναι 10000% σίγουρος ότι είναι υγειης να κάνουν έναν έλεγχο στις κουτσουλιές που κοστίζει 10€.
 
35€ Από pet shop, με είπαν 100 μπούρδες - ψέματα. Το επέστρεψα πίσω.
Αγόρασα μετά αυτό που έχω τώρα 60€ από εκτροφέα (4-5 εβδομάδων ταϊσμένο στο χέρι πραγματικά) ότι καλύτερο! Προσοχή τι σου δίνουν στα pet shop. Πάει το ψέμα σύννεφο. (Δεν ισχύει προφανώς για όλα τα pet shop, υπάρχουν και σοβαροί)
 
Παιδιά θέλω να πάρω ένα ζευγάρι κοκατιλ αύριο και μερικά σχόλια με άνχοσαν στο θέμα οτί τους δίνουν άρρωστα παπαγαλάκια. Πως μπορώ να καταλάβω όταν μου δίνουν άρρωστο παπαγάλο;
 
Back
Top