Γενικά Ποιο ειναι το κατάλληλο κλουβι για κοκατιλ;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης paulpaul
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

paulpaul

PB New Member
Εγγραφή
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
260
Πόλη
Αθήνα
Γεια σας λοιπον θα ηθελα να σας ρωτησω αν αυτο το κλουβι με διαστάσεις 63×30×47 ειναι καλο αν οχι μπορειτε να μου προτείνετε κάποιο άλλο;

Για κοκατιλ
 
Το ειχα δει και εγω το κλουβι αλλα εχει χωρισμα και ειπα γιατι να εχω δυο κλουβια.
 
Το χώρισμα αν θέλεις το βάζεις ή μπορείς να πάρεις και αυτό:
Προιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων
 
Το χώρισμα αν θέλεις το βάζεις ή μπορείς να πάρεις και αυτό:
Προιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων
Δλδ το χωρισμα μπενει και βγενει οποτε θελεις
 
Ναι φυσικά. Στο συγκεκριμένο μπαίνει από μπροστά, συρταρωτά. Αλλά δεν είναι κατάλληλο κλουβί για να το κρεμάσεις από σταντ. Είναι οκ να το ακουμπήσεις κάπου ή να το κρεμάσεις σε καρφιά στον τοίχο.

Αυτό μου φαίνεται πιο καλό για ένα κοκατίλ αλλά δεν το έχω δει απο κοντά

Προιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων
 
Ωραία:):E="yannisK, post: 219248, member: 461"]Ναι φυσικά. Στο συγκεκριμένο μπαίνει από μπροστά, συρταρωτά. Αλλά δεν είναι κατάλληλο κλουβί για να το κρεμάσεις από σταντ. Είναι οκ να το ακουμπήσεις κάπου ή να το κρεμάσεις σε καρφιά στον τοίχο.

Αυτό μου φαίνεται πιο καλό για ένα κοκατίλ αλλά δεν το έχω δει απο κοντά

Προιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων[/QUOTE]
Ωραια
 
Back
Top