Φροντίδα Ποιο κλουβί να προτιμήσω για κοκατίλ;

αν δεν σε ταλεπορω μολις θα τις περασω στον Η/Υ θα στις στυλω να τις βαλεις γιατι εγω δεν το κατεω... (περιμενω να ερθει και το κοριτσι να τις στυλω ολες μαζι)
 
εχει 2 εσωτερικες ταιστρες αλλα μπορεις να βαλεις εσυ και αλλες. Για τη μετακιηση εχει ροδακια... Καλυτερα να πας μια βολτα να το δεις απο κοντα
 
δεν τις εχω περασει ουτε στο pc... Οταν μπορεσω θα τις στυλω στο μελος φοιβος και θα τις ανεβασει αυτος...
 
Ειναι οντως πολυ ωραιο, Πηρα και εγω ενα για τα καναρινια και ηθελα ενα και για τα κοκατιλ αλλα θα τα βαλω εκει μιας και σε λιγο καιρο θα χωρισω τα καναρινια για να ζευγαρωσουν. Νομιζω ομως οτι η προσφορα τελειωσε και οτι ηταν μεχρι τις 18
 
αν μπορεις ανεβασε εσυ μια φοτο να την δουν τα παιδια... Μου φενετε πως ειναι πολυ καλο για ενα ζευγαρι κοκατιλ
 
Το συγκεκριμένο κλουβί το είδα και εγώ πρόσφατα στα Carrefour και μοιάζει ιδανικό και για παπαγάλους μικρού μεγέθους και για καναρίνια. Χωρίζεται σε δύο επίπεδα και μπορεί να φιλοξενήσει αρκετά πουλιά. Εχει μεγάλες πόρτες εξόδου για καποια μεγαλύτερα είδη παπαγάλων καθώς και ρόδες για έυκολη μετακίνηση και ήταν σε εξαιρετικά χαμηλή τιμή. Δεν γνωρίζω βεβαια την χώρα προέλευσης καθώς και αν τα υλικά κατασκευής ήταν καλής ποιότητας.
 
Ειναι οντως ενα παρα πολυ καλο κλουβι για δυο κοκατιλ! Πολυ καλη επιλογη Αγγελε!
 
Η τιμη του παιδια ειναι 70€ η μαλλον ηταν γιατι τωρα νομιζω πως τελειωσε η προσφορα. Δεν χανετε ομως κατι να ψαξετε..
 
Παιδια συγγνωμη που μπαινω ετσι στο θεμα επειδει εμεις εχουμε πολλα κλουβια στο σπιτι και δεν θελουμε και αλλα ποσο μαλλον τοσο μεγαλα(μας φτανει του ζακο που ειναι ισα με δωματιο τροπος του λεγιν)θα ηθελα να μου πειτε αν μπορουν να ζησουν σε κλουβι μισο απο αυτο δυο κοκατιλ και αν γινετε και σε μικροτερο...
 
georgina το κλουβι ειναι μονοκοματο δεν χωριζετε, δεν το λεω για να σε μιωσω ή οτιδιποτε αλλο αλλα για να μην μπερδευτει καποιος που θελει να το παρει
 
Ναι σωστα το κλουβι δεν εχει απο μονο του δικο του χωρισμα αλλα μπορει καποιος πολυ ευκολα να του βαλει ενα μιας εχει 2 πορτες,2 ταϊστρες οποτε το βρισκω απλο και βολικο
 
Νικολάκη τωρα που το λές είναι αλήθεια οτι δεν ειδα διαχωριστικό. Ομως έχω την εντύπωση οτι υπήρχαν οι προυποθέσεις ώστε να μπεί μια βάση στην μέση του κλουβιού σαν διαχωριστικό. Ελπίζω να μην κάνω λάθος, αλλά νομιζω οτι είχε πλαινές συρταρωτές βάσεις για να μπεί συρταριέρα
 
Λυπαμαι αν σε στενοχωρησω αλλα δεν εχει υποδοχη. Μικρο ομως το κακο γτ οπως ειπα βαζεις το διαχωριστικο και εισαι μια ΧΑΡΑ
 
Back
Top