Γενικά Ποσο κοστιζει ενας παπαγαλος ζακο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lizard
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Υπάρχουν έξημερωμενοι από 550έως1000Ε. Αναλόγως που θα πέσεις.

Ευκαιρίες πολλές αρκεί να ξέρεις.
 
Στην χώρα που ζούμε η εκμεταλευση πάει σύννεφο. Αναλόγως που θα πέσεις.έψαχνα ρινγκνεκ μου έλεγαν από 300 έως 385Ε. Εγώ ομως τον πήρα σε τρελή τιμή.ζακο ημερο, φιλικό βρίσκεις από 700 έως 1000Ε. Μην κοιτάτε στα πετσοπ που τα πουλάνε 1600 έως 2000Ε. Ο ξάδερφος μου πήρε 6 μηνών ζακο 700Ε. Που θα πέσεις είναι το θέμα.
 
Συγνωμη παιδιά, αλλα επειδη πρόσφατα επικοινώνησα με το εκτροφείο της Κρήτης ενημερωθηκα για τιμη ζακό και έιναι στα 750-800 ευρώ.
Τα ποσα πιυ αναφέρεστε που τις βρήκατε; ειναι παρα πολλά τα 1400 κλπ που λέτε. και μάλιστα απο εκτροφέα που θεωρείται (συμφωνα με πληροφορίες ατομων που εχουν συνεργαστεί μαζί του) πολύ καλός.
 
Συγνωμη παιδιά, αλλα επειδη πρόσφατα επικοινώνησα με το εκτροφείο της Κρήτης ενημερωθηκα για τιμη ζακό και έιναι στα 750-800 ευρώ.
Τα ποσα πιυ αναφέρεστε που τις βρήκατε; ειναι παρα πολλά τα 1400 κλπ που λέτε. και μάλιστα απο εκτροφέα που θεωρείται (συμφωνα με πληροφορίες ατομων που εχουν συνεργαστεί μαζί του) πολύ καλός.
Στην Αθηνα 1400+... μωρα ταισμενα στο χερι και με μεγαλο ποσοστο θνησιμοτητας!

Η ημερομηνία του δικού μου ποστ είναι 14 Μαρτίου 2008... Τότε στην Αθήνα (σε pet shop) αυτή ήταν η τιμή πώλησης
 
Back
Top