Γενικά Που θα βρω εκτροφείς παπαγάλων conura peach front

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Pepito
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
η εδρα τους ειναι καμερουν. Και αποτι μου ειπαν πουλανε σενεγαλης 500 και αλλα τοσα μονκ.συγκεκριμενα λεει οτι αυτοι θελουν 300 για τον παπαγαλο και 200 για τα μεταφορικα και τα εξοδα για να τον στειλουν. Εχω μηνυμα τους αν θελετε να δειτε
ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΜΑΚΡΥΑ!😡

Fake web sites of Cameroon pet scammers - Page 2 - Fraudwatchers
 
Με αφορμή αυτό την αγγελία τους εστειλα email κ με τα πολλά μου έστειλαν link με την ιστοσελίδα τους! Σας το δείνω για να βγάλετε τα δικά σας συμπεράσματα! Εμένα πάντως πολύ ύποπτοι μου φαίνονται οι τύποι! Αν κάποιος μπορεί να βρεί κάτι περισσότερο θα ήταν καλό να μας ενημερώσει! Μου έστειλαν ακόμα και το C.I.T.I.E.S. Που έχουν!drade μάλλον έχεις δίκιο! Δέιτε τιμές πάντως, έχω πάθει πλάκα!
HELLO PARROT Inc
Επαναλαμβάνω προσοχή σε όποιον δει τη σελίδα! Δεν είναι 100% έγκυρη!(Ίσως και 100% μη αξιόπιστη!)
 
Με αφορμή αυτό την αγγελία τους εστειλα email κ με τα πολλά μου έστειλαν link με την ιστοσελίδα τους! Σας το δείνω για να βγάλετε τα δικά σας συμπεράσματα! Εμένα πάντως πολύ ύποπτοι μου φαίνονται οι τύποι! Αν κάποιος μπορεί να βρεί κάτι περισσότερο θα ήταν καλό να μας ενημερώσει! Μου έστειλαν ακόμα και το C.I.T.I.E.S. Που έχουν!drade μάλλον έχεις δίκιο! Δέιτε τιμές πάντως, έχω πάθει πλάκα!
HELLO PARROT Inc
Επαναλαμβάνω προσοχή σε όποιον δει τη σελίδα! Δεν είναι 100% έγκυρη!(Ίσως και 100% μη αξιόπιστη!)

Μόνο και μόνο από αυτό:
Hyacinth Macaws=700Eur
καταλαβαίνει κανείς τι είναι αυτοί... 😉
 
Back
Top