Φροντίδα Πόσα καναρίνια να μπουν σε κλούβα 1,6 x 1,6 x 1,7m;

Καλο είναι αν ξέρει κάποιος να βοηθήσει. Εάν όχι ας μην με λέει άλλα λόγια να αγαπιόμαστε

Αν δε ξέρετε παρακαλώ πολύ άσχετες απαντήσεις μη δίνετε.Διαβαστε πρώτα και μετά απαντάτε

Σέβομαι την απάντηση σού.Αλλα αυτά που είπε η MARY58 δεν έχουνε καμιι σχετι απάντηση με αυτό που ρώτησα
@Kzm4427
Καλημέρα. Επειδή απευθύνεσαι σε εμένα, θεωρώ ότι πρέπει να διευκρινίσω τα εξής: Δεν σου έδωσα άσχετη απάντηση με την ερώτηση σου καθώς σου ξεκαθάρισα από την αρχή ότι δυστυχώς δεν ήξερα την απάντηση.
Δυστυχώς ούτε εγώ ξέρω την απάντηση στην ερώτηση σου
Όσον αφορά τους προβληματισμούς μου οι οποίοι σχετίζονται με τον αριθμό των πουλιών που θα αποφασίσεις να φιλοξενεί η κλούβα, σε ρώτησα καλοπροαίρετα πως έχεις σκεφτεί να επιλύσεις θέματα που με την κοινή λογική μου φαίνονται αρκετά δύσκολα , όπως το άρρωστο πουλάκι, τις ψείρες, την αναπαραγωγή. Εφόσον είμαστε επί του θέματος, μπορεί να δημιουργηθούν απορίες σε σχέση με ένα ερώτημα κ να διατυπωθούν. Μέχρι τώρα ο καθένας μας, εάν θέλει, απαντά σύμφωνα με τις εμπειρίες του ακόμα κ σε ερωτήσεις που προκύπτουν κ με αυτό βοηθάει κ άλλα μέλη που σήμερα ή αύριο διαβάσουν το ποστ, χωρίς κάποιος να αγανακτεί. Όπως ο @Liakos18 που είχε την διάθεση κ την καλωσυνη να απαντήσει κ να ενημερώσει εμένα ή οποιοδήποτε άλλο μέλος που έχει τις ίδιες απορίες στην περίπτωση που θέλει να επιλέξει μια μεγάλη κλούβα σαν τη δική σου ή ακόμα μεγαλύτερη. Σε κάθε περίπτωση, υποχρέωση για απάντηση δεν υπάρχει από κανέναν, υπάρχει όμως στην ευγένεια. Καλή συνέχεια κ να τα χαίρεσαι τα μικρούλια σου είτε είναι δύο είτε είναι περισσότερα.
 
Back
Top