Γενικά Σας παρουσιάζω το καναρίνι μου τον Φίλιππο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης voxpaine
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

voxpaine

PB Member
Εγγραφή
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
400
Πόλη
Σπάρτη
σήμερα διαπίστωσα οτι δεν σας έχω παρουσιάσει το καναρίνι μου, τον οποίο η αδερφή μου τον έβγαλε Φίλιππο επειδή λέει τον προσέχω σαν βασιλιά (αν κ κατά την γνώμη μου έχω μέλλον ακόμα με αυτά που έχω διαβάσει αλλά τέλος πάντων). Περιμένω ακόμα να έρθουν κάποια πράγματα όπως ταΐστρα οικονομίας κ ποτίστρα με κενό αέρος (ή όπως τη λένε) και λογικά μέσα στον Μάιο θα κοιτάξω να δω τι θα φτιάξω για έξω στο μπαλκόνι για να τον μεταφέρω έξω από όταν πιάσουν για τα καλά οι ζέστες
(δεν τα πάω καλά με τις παρουσιάσεις οπότε σας ζητώ συγγνώμη)


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 

Συνημμένα

  • 164565769_195565638685373_1016743127620874047_n.webp
    164565769_195565638685373_1016743127620874047_n.webp
    49,4 KB · Προβολές: 47
Περιμένω ακόμα να έρθουν κάποια πράγματα
Ανάμεσα σε αυτά και κάποια νύφη, γιατί αν κρίνω από το τραγούδι την χρειάζεται. Να σου ζήσει. Χάρμα οφθαλμών.
 
@Toliscr7 @Elli @ΜΑΡΙΑαα @Demmy02 @marapo @ianos @Stfns σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια
@Stfns έχω δρόμο για να πω οτι είμαι έτοιμος να ασχοληθώ με ζευγαρώματα κ ως προς εξοπλισμό αλλά και σε επίπεδο χώρου κ γνώσεων.
 
Τώρα αυτά περί ταίστρας κλπ , τα παραβλέπω διότι και εγώ εάν είχα ένα τέτοιο κούκλο θα του έπαιρνα τα καλύτερα . Να τον χαίρεσαι και να κατεβάσεις τα ξυλάκια λίγο χαμηλότερα . Καλή συνέχεια με τον Ρήγα σου ...
 
@gianniskilkis ευχαριστώ, στην παραγγελία έχω βάλει κ τάπες για να τις κολλήσω στις ράβδους κ μετά να τις κόψω κ άλλο, τις έχω σε αυτό το ύψος τώρα για να μπορώ να στερεωθούν. Ειδικά για την ράβδο των 10 χιλιοστών έχω κάνει ολόκληρη πατέντα για να στερεωθεί
 
έχω δρόμο για να πω οτι είμαι έτοιμος να ασχοληθώ με ζευγαρώματα κ ως προς εξοπλισμό αλλά και σε επίπεδο χώρου κ γνώσεων.
Σε τιμά αυτή η παραδοχή. Ευγε.
 
@Stfns έχω μάθει να απλώνομαι μέχρι εκεί που μπορώ, + οτι εδώ Σπάρτη δεν έχω και κάποιον γνωστό που να ασχολείται κ να μπορεί να με βοηθήσει σε οτι χρειαστώ, εδώ ούτε τα νύχια του δεν επιχειρώ να τα κόψω, περιμένω να έρθει το κλουβί μεταφορά που έχω παραγγείλει για να τον πάω εκεί που αγοράστηκε για να τα κόψει, μιας κ φοβάμαι μόνο κ μόνο να τον πιάσω
 
εδώ ούτε τα νύχια του δεν επιχειρώ να τα κόψω, περιμένω να έρθει το κλουβί μεταφορά που έχω παραγγείλει για να τον πάω εκεί που αγοράστηκε για να τα κόψει, μιας κ φοβάμαι μόνο κ μόνο να τον πιάσω
Θα σου πρότεινα να τολμήσεις κάποια απλά πράγματα για αρχή , ώστε να αποκτήσεις σιγά σιγά μια εμπειρία. Το κόψιμο των νυχιών είναι ένα από αυτά. Έτσι θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση, αλλά και την ικανοποίηση ότι είσαι αυτάρκης. Εφόσον έχεις τη γνώση μη φοβάσαι τίποτα.
 
@Stfns δυστυχώς αυτή την φοβία για τα νύχια την απέκτησα μετά από μια άστοχη προσπάθεια, καθώς έχασα καναρίνι έτσι, μάλλον από τον φόβο του
 
  • OK
Αντιδράσεις: Stfns
Να σου ζήσει ο Φίλιππος Δημήτρη! Το μαλλακι-περουκινι τον κάνει ακόμα πιο χαριτωμενο 😍 Και ειναι και πρώτος τραγουδιστής! Ενώ σ' εχει σιγουρα δει που βιντεοσκοπείς, δεν πτοείται με τίποτα 😁😅 Πολυ μούτρο!
 
Back
Top