Γενικά Σεμινάριο "Το χρώμα στα καναρίνια μας"

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
  • Ετικέτες Ετικέτες
    αλοπ
Καλη επιτυχια κυριε Μακη! Συγχαρητηρια και για το γεγονος οτι πηγαινεις στη ν επαρχια που δυστυχως δεν ειναι πολλοι αυτοι που την επισκεπτονται για ενα σεμιναριο! Και ειδικοτερα ο συγκεκριμενος νομος που εχει πολλους και καλους εκτροφεις
 
Ευχαριστως θα σας φιλοξενουσα σπιτι μου για σεμιναριο στον πιο χοτ προορισμο τη σαντορινη, αλλα εδω δωρον αδωρον ειναι, ολοι ειναι "προφεσιορε" επειδη ηξερε ο παππους τους.
Μακαρι να μπορεσω σε καποιο μελλοντικο να ειμαι στην Αθηνα.
Καλη επιτυχια!
 
Μα είστε φοβερός! Χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι άνθρωποι και έτυχε να σας γνωρίσω έστω και μέσω του φόρουμ μας! Εύχομαι κάθε επιτυχία! Και εύχομαι σιγά σιγά να αλλάζουν μυαλά οι Έλληνες και στο χόμπι μας και σε πολλά άλλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Μα είστε φοβερός! Χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι άνθρωποι και έτυχε να σας γνωρίσω έστω και μέσω του φόρουμ μας! Εύχομαι κάθε επιτυχία! Και εύχομαι σιγά σιγά να αλλάζουν μυαλά οι Έλληνες και στο χόμπι μας και σε πολλά άλλα...
Αν η επιτυχία εξαρτάται απο την συμμετοχή, τότε όλα τα σεμηνάριά μου είναι "αποτυχημένα". Προσωπικά για μένα όμως αποτελεί επιτυχία η παρουσία έστω και 5 παιδιών, που διψούν να μάθουν. Γι' αυτούς θα πήγαινα οπουδήποτε με καλέσουν. Αντε λοιπόν να σε δώ ! ΟΧΙ λόγια, πράξεις! Οσοι νομίζετε, μέσα απο το φόρουμ, οτι σας ενδιαφέρει κάτι απο τον τρόπο που αποκτούν την εξωτερική τους εμφάνιση τα καναρινάκια μας... κανονίστε μια συνάντηση, να τα πούμε απο κοντά. Για να φύγει και αυτή η εντύπωση απο μερικούς, οτι όλοι ασχολούμεθα με τους συλλόγους και μόνον.:)
 
Κύριε Μάκη μου ( @mgerom ) έχετε απόλυτο δίκιο! Είμαι επιεικώς απαράδεκτη... Στο τελευταίο συνέδριο το είχα κανονίσει να έρθω αλλά τελικά δεν μπόρεσα και το έχω μετανιώσει.. Δηλώνω λοιπόν δημόσια πως θα κανονίσω εγώ προσωπικά συνάντηση! Για να πούμε και τα περί χρώματος και για να γνωριστούμε και από κοντά! Αναμένετε... :)
 
Κύριε Μάκη μου ( @mgerom ) έχετε απόλυτο δίκιο! Είμαι επιεικώς απαράδεκτη... Στο τελευταίο συνέδριο το είχα κανονίσει να έρθω αλλά τελικά δεν μπόρεσα και το έχω μετανιώσει.. Δηλώνω λοιπόν δημόσια πως θα κανονίσω εγώ προσωπικά συνάντηση! Για να πούμε και τα περί χρώματος και για να γνωριστούμε και από κοντά! Αναμένετε... :)
και για τα περί χρώματος, αλλά και για ορθές πρακτικές ευζωίας, συντήρησης και αναπαραγωγής των καναρινιών! Αλίκη.. Μαζί σου! Πρέπει να γνωριστούμε από κοντά,θα δώσει άλλη διάσταση στην επικοινωνία μεταξύ των μελών που θα φροντίσουν να παρευρεθούν!

αποτελεί επιτυχία η παρουσία έστω και 5 παιδιών, που διψούν να μάθουν. Γι' αυτούς θα πήγαινα οπουδήποτε με καλέσουν.
κε Γερολυμάτο.. Με το χέρι στην καρδιά ομολογώ πως είστε μεγάλη ψυχή και μεγάλος δάσκαλος!
Πολλά πολλά συγχαρητήρια και εύχομαι να πάνε όλα καλά στην προσπάθειά σας αυτή!
 
Αλίκη.. Μαζί σου! Πρέπει να γνωριστούμε από κοντά,θα δώσει άλλη διάσταση στην επικοινωνία μεταξύ των μελών που θα φροντίσουν να παρευρεθούν!

Τι θα λέγατε να ορίσουμε μια μέρα συνάντησης;
 
Οσοι νομίζετε, μέσα απο το φόρουμ, οτι σας ενδιαφέρει κάτι απο τον τρόπο που αποκτούν την εξωτερική τους εμφάνιση τα καναρινάκια μας
Είμαστε σίγουρα πολλοί. Κάνετε λίγη υπομονή να το οργανώσουμε σωστά, για να γίνει μια αξιόλογη συνάντηση όλων όσοι αγαπούν το χρώμα στα καναρίνια. Ο Μάκης θα φροντίσει για την ενημέρωσή μας.
 
Είμαστε σίγουρα πολλοί. Κάνετε λίγη υπομονή να το οργανώσουμε σωστά, για να γίνει μια αξιόλογη συνάντηση όλων όσοι αγαπούν το χρώμα στα καναρίνια. Ο Μάκης θα φροντίσει για την ενημέρωσή μας.
Σταύρο.. Το αφήνουμε πάνω σου! Σε εμπιστευόμαστε απεριόριστα.. Και να'σαι σίγουρος πως μία τέτοια συνάντηση των μελών μας,θα δυναμώσει και θα εδραιώσει κατά πολύ την μεταξύ μας ήδη πανέμορφη επικοινωνία!

.. Θυμήθηκα μία παλιά αγαπημένη ελλ. Ταινία με τον Χρ. Ξαρχάκο που τις συγκεντρώσεις φίλων τότε της έλεγαν ''to know us better'' ;)
 
Κι εγώ θα ενδιαφερόμουν για μια τέτοια ενημερωτική συνάντηση. Απλως με προβληματίζει το γεγονός οτι την ή τις προηγούμενες φορες που έγινε μια ανάλογη ανακοίνωση, δεν την είδα. Για αυτο, και αν ειναι εφικτό και εύκολο, θα πρότεινα, κατα τη διοργάνωση να σταλεί προσωπικό μηνυμα σε κάθε μέλος για τον χρόνο τόπο της συνάντησης, ίσως και με τη δυνατότητα απάντησης.
 
Κι εγώ θα ενδιαφερόμουν για μια τέτοια ενημερωτική συνάντηση. Απλως με προβληματίζει το γεγονός οτι την ή τις προηγούμενες φορες που έγινε μια ανάλογη ανακοίνωση, δεν την είδα. Για αυτο, και αν ειναι εφικτό και εύκολο, θα πρότεινα, κατα τη διοργάνωση να σταλεί προσωπικό μηνυμα σε κάθε μέλος για τον χρόνο τόπο της συνάντησης, ίσως και με τη δυνατότητα απάντησης.
σωστό.. Πολύ σωστό!
 
Για αυτο, και αν ειναι εφικτό και εύκολο, θα πρότεινα, κατα τη διοργάνωση να σταλεί προσωπικό μηνυμα σε κάθε μέλος για τον χρόνο τόπο της συνάντησης, ίσως και με τη δυνατότητα απάντησης.
Άδικο και κουραστικό για μας.
Κουραστικό για το φορτίο της δουλειάς... άδικο γιατί δεν θα είσαι συνεχώς εδώ μέσα όπως πρέπει και σε θέλουμε.. 😀
 
Υπαρχει αυτη η πιθανοτητα με μαζικη αποστολη μεσω σερβερ σε ολα τα μελη με την ανακοινωση και το λινκ του θεματος στο φορουμ. Ο @Stavros θα μας πει για τη δυνατοτητα.
 
Ανησυχουμε που ίσως δεν θα έχουμε τη χαρά να σε δούμε κι απο κοντά... Μήπως θα μπορούσες να δώσεις λύση και σε αυτο;😎
 
Back
Top