Γενικά Σεμινάριο "Το χρώμα στα καναρίνια μας"

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
  • Ετικέτες Ετικέτες
    αλοπ
Ανησυχουμε που ίσως δεν θα έχουμε τη χαρά να σε δούμε κι απο κοντά... Μήπως θα μπορούσες να δώσεις λύση και σε αυτο;😎
Ποσα απιδια πιανει ο σακος το πας εσυ.. ειπαμε. Ο Σταυρος ειναι μια ιδεα.
 
O Charlie. Εσείς οι Άγγελοι.
Ας μην χαλασουμε το θεμα 😛
Ειπα να κανω λιγο χιουμορακι.

Ελπιζω κ ευχομαι ολα να πανε τελεια για τη συναντηση!
 
Το χρώμα στα καναρίνια μας Νο ΙΙ

Το Δ. Σ της Α.Λ. Ο. Π ανακοίνωσε πως την Κυριακή 12 Ιουνίου 2016 και ώρα 11 π. Μ θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του συλλόγου σεμινάριο με τον κο Μάκη Γερολυμάτο @mgerom, εκτροφέα και κριτή κατηγορίας D.

Το σεμινάριο θα έχει ως θέμα "Το χρώμα στα καναρίνια μας Νο ΙΙ" και η είσοδος θα είναι ελεύθερη.

13320344_10207587937031454_214274488868402492_o.webp
 
Καλή επιτυχία να έχει, να μας πείτε εμπειρίες και εντυπώσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mgerom
Ελπίζω κάποιο απο τα παιδιά να το βρίσκει ενδιαφέρον και να παρευρεθεί. Θα χαρώ πολύ.

παντα είναι όλα αυτά ενδιαφεροντα. αν τα καταφερω και αυτή τη φορα θα είμαι εκει!
 
Καλημέρα. Θα ήθελα παρακαλώ να μάθω την διεύθυνση του συλλόγου. Ευχαριστώ.
Διεύθυνση γραφείων συλλόγου:
Βλαστού και Κοκκινάκη, Άγιος Ελευθέριος. Είσοδος από Κοκκινάκη.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6945641574
 
Δεν ξέρω ποιός θα έρθει τελικά, πάντως εγώ θα πάω. Όποιος θέλει να συναντηθούμε κιόλας ας μου στείλει pm να κανονίσουμε και την όποια αναγνώριση.
 
Πολύ καλό, ανώτερο των προσδοκιών μου, πραγματικό εφαλτήριο.Αποσαφήνιση γενετικών διεργασιών, κατηγοριών λιποχρωμικών/μελανινικών μεταλλάξεων,θεμελιώδεις διασταυρώσεις,τυποποίηση της κληρονομικότητας των μεταλλάξεων.
Γνωριμία με τον @ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 ,ήμασταν και οι δύο ντροπαλοί και συνεσταλμένοι... Οι καλύτεροι μαθητές!
Ευχαριστώ και πάλι τον κύριο Μάκη:)!
 
@mgerom υπάρχει διάθεση να το οργανώσουμε και στην Πάτρα;
 
Back
Top