Γενικά Ταλαιπωρημένος μακάο σε pet shop

@HxC Είναι το Mr zoo στην Ομόνοια το οποίο έχει και καλές κριτικές. Πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ σε τι κατάσταση θα είναι τα ζώα στο άλλο που είναι πιο κάτω στο zoo planet. Τους έχω βάλει και αρνητική αξιολόγηση πάντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: HxC
Τα μόνα πετ σοπ που μπορεί τονίζω μπορεί να είναι αξιόπιστα είναι η αλυσίδα pet city. Έχω πάει σε ένα στην Καλλιθέα και είναι πάντα πεντακάθαρο και τα λίγα ζώα που έχει φαίνονται καθαρά ζωηρά και υγιέστατα.
 
Τα μόνα πετ σοπ που μπορεί τονίζω μπορεί να είναι αξιόπιστα είναι η αλυσίδα pet city. Έχω πάει σε ένα στην Καλλιθέα και είναι πάντα πεντακάθαρο και τα λίγα ζώα που έχει φαίνονται καθαρά ζωηρά και υγιέστατα.
Χμ, κάποιοι έχουν εντελώς αντίθετη άποψη. https://community.petbirds.gr/presentations/pet-city.138/

Μπορείς φυσικά κι εσύ αν θέλεις να κάνεις τη δική σου αξιολόγηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: HxC
@despina paxi Ημουν σιγουρος βασικα οτι ειναι το συγκεκριμενο μαγαζι απλα ηθελα να το επιβεβαιωσεις . Ο συγκεκριμενος κυριος που εχει το καταστημα ενω ειναι πολυ εξυπηρετικος δυστυχως αποτι φαινεται εχει συμπαθεια προς στα σκυλια και τα γατια.
 
@Stavros Δεν έχω αγοράσει ποτέ ζωάκι από εκεί αλλά έχω πάει κάποιες φορές για να αγοράσω παιχνίδια και τροφές παπαγάλων και όσες φορές έχω πάει τσεκαρα και τα ζωάκια ειδικά τους παπαγάλους και φαινόντουσαν χαρούμενα ζωηρά και υγιέστατα. Να τονίσω πως μόνο σε ένα κατάστημα pet city έχω πάει συγκεκριμένα σε αυτό στην Καλλιθέα Αγίων Πάντων. Μάλλον είναι και αναλόγως το κατάστημα δεν ξέρω.
 
@despina paxi Ημουν σιγουρος βασικα οτι ειναι το συγκεκριμενο μαγαζι απλα ηθελα να το επιβεβαιωσεις . Ο συγκεκριμενος κυριος που εχει το καταστημα ενω ειναι πολυ εξυπηρετικος δυστυχως αποτι φαινεται εχει συμπαθεια προς στα σκυλια και τα γατια.
τη συμπάθεια καλα κανει και την έχει απλώς είναι παρα πολυ άσχημες οι καταστασεις στις οποίες ζει ο παπαγάλος.
αλλα οπως εχουν πει και άλλοι, το να τον αγοράσω δεν έχει νοημα διοτι έτσι ξαναφέρνουν άλλους και ο κυκλος της κακοποίησης συνεχίζεται. και δυστυχώς δεν νομίζω να μπορέσω να διαχειριστώ τα τυχόν προβλήματα συμπεριφοράς ενός πουλιού που είναι παρατημένο τοσα χρονια.
 
@Dimitrisgiu αυτό που τα θέλουν όλα δικά τους δηλαδή. Η τιμή του πανάκριβη και οι συνθήκες του απαίσιες.
 
Back
Top