Γενικά Τα βασιλικά γκριζάκια μου

thunderfck

PB Member
Εγγραφή
12 Δεκ 2015
Μηνύματα
489
Πόλη
Αθήνα
ετοιμαζόμαστε εδώ εμείς Πασχαλιάτικα, ξεκινάμε πάλι :)

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ευχαριστώ παιδιά... Ναι το έχουν ξανακάνει κ θέλουν συνέχεια... Κυρίως το αγόρι που ειναι και αγριο... Το κορίτσι όμως ειναι το διαμαντάκι μ και δεν το αφήνω να γεννάει στη συχνότητα π της επιβάλλει η φύση αν της παίρνεις τα μικρά, για αυτό κ εφεξής τα μικρά θα μένουν στους γονείς :)
 
ευχαριστω πολύ παιδιά... Τις επόμενες ημέρες πρεπει να αποφασισθεί αν θα τους αφήσω να προχωρήσουν ή αν θα τους διακόψω... Πρεπει να μπουν σε κλουβα μεγάλη τα πουλιά και με τις γέννες πάμε συνέχεια "πίσω"
 
το παραξενιες πρεπει να γραφτει με κεφαλαια! Πραγματικα οταν ειναι ελευθερη παιζει και με το σκυλο και με τη γατα, τους φωναζει με τα ονοματα τους, λεει στο σκυλο παμε βολτα κ. Α. Με τις γυναικες εχει ενα θεμα, εκτος απο την μητερα μου δεν δεχεται αλλη γυναικα, ουτε την γυναικα μου ουτε την αδερφη μου.
 
το παραξενιες πρεπει να γραφτει με κεφαλαια! Πραγματικα οταν ειναι ελευθερη παιζει και με το σκυλο και με τη γατα, τους φωναζει με τα ονοματα τους, λεει στο σκυλο παμε βολτα κ. Α. Με τις γυναικες εχει ενα θεμα, εκτος απο την μητερα μου δεν δεχεται αλλη γυναικα, ουτε την γυναικα μου ουτε την αδερφη μου.

ειναι οι θυληκές έρωτας... Πολύ τρυφερές (τολμώ να το πώ για όλες) αλλά κάποιες από αυτές ειναι πολύ πολύ "κυριαρχικές".. Και το "ζευγάρι" τους δεν επιτρέπουν να το πλησιάζουν "άλλοι"... Μόνο κάποιοι "εκλεκτοί" που
1) ίσως ασχολήθηκαν παραπάνω στο παρελθόν
2) εχουν "ωραία" μούτρα για τα μάτια της :)
 
δε ξεκολαει απο πανω μου, μιλαμε μεγαλος ερωτας, ειδικα οταν παιζει με το αυτι μου, μου ερχεται να κοιμηθω, ξεχασα να πω οτι και το γατι και το σκυλι ειναι αρσενικα, οταν την εφερα σπιτι, ηταν ημερων, εγω την ταιζα, μεγαλωνοντας η μητερα μου της καθαριζε το κλουβι της, για αυτο και την δεχεται, με την γυναικα μου 8,5 χρονια μαζι στο ιδιο σπιτι, ουτε την πλησιαζει οταν ειναι ελευθερη, ουτε καν οταν κραταει την αγαπημενη της λιχουδια που ειναι φετα απο πορτοκαλι.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
δε τολμάει ο φουκαράς να φάει κάτι, δεν τον αφήνει...
τα ιδια καμώματα κανει κ σε εμενα... Την χαζεύω όμως πια ζευγαρωμένη κ χαιρεται η καρδια μ :)
 
Back
Top