Τα γατουλίνια μου 😻

εχω παραγγειλει 2 παγιδες
Γιάννη, ΜΠΡΑΒΟ κι από πλευράς μου για τη δράση σου. Μήπως θα μπορούσες, αν είναι εύκολο να μας δείξεις τι παγίδες είναι αυτές;
 
Να φυσικα!Είναι γάτο παγίδες όπου πιάνουν τις γάτες οταν πάνε να φάνε.Αυτο γινετε όταν πατήσουν σε ενα σκαλοπατακι και κλεινουν αυτοματα!Μου στοίχισαν λίγο ακριβά είναι η αλήθεια αλλά αξίζουν τα λεφτά τους σίγουρα.🙂115BCD6D-4A9F-4410-86E0-4E756CAB9FFF.webp24287CC6-4AAB-4E02-AF2E-5C34ACBC0BF4.webp
 
και παντα μπαινουν,
Το προσυπογράφω κι εγώ αυτό. Όσο ήμουν στην Ελλάδα συνεργαζόμουν με τη φιλοζωική της περιοχής μου και έχω πιάσει με αντίστοιχη παγίδα (και με κονσέρβα μέσα) όσες αποικίες βάζαμε στόχο.
 
Αυτά τα σκιστά ματάκια και τα τριγωνικά αυτάκια με τρελαίνουν! Να είναι γερά!
Παρεμπίπτοντος, με τα αρρωστούλια τι γίνεται;
Γιατι να μενουμε σε αλλο;
Μήπως δεν χωρούσατε όλοι μαζί και κάποιοι έπρεπε να φύγετε! 😜Σε ξενοδοχείο των ζώων μετατράπηκε τώρα το σπίτι! 😍
 
Παρεμπίπτοντος, με τα αρρωστούλια τι γίνεται;
Τα μικρουλια δυστυχως ειχαν δυσκολο ταξιδι,χρειαστηκαν γιατρο επειδη η ψυλλοι ειχαν περασει διαφορες παθησεις στα μικρα και ταλαιπωρηθηκαν αρκετα…Τωρα ειναι στο ιατρειο και νοσηλεύονται αλλα ειναι αρκετα καλυτερα εκτος απο το καφε που εχει μειωμενη οραση στο ματακι.Κατα τ αλλα πανε καλα!🙂
Μήπως δεν χωρούσατε όλοι μαζί και κάποιοι έπρεπε να φύγετε! 😜Σε ξενοδοχείο των ζώων μετατράπηκε τώρα το σπίτι! 😍
Ολοι καλοι χωρανε🤪
 
@giannisvlg Ειναι πολυ ομορφες 😍 Αυτη η πονηριά στο ματι τους με τρελαινει 🤣

@marapo Και μετα κοροϊδευει εμενα για τα καναρινια και μου λεει να παω να μεινω σε σκηνη 🤣

@giannisvlg Παμε να παρουμε καποιο στεγαστικο δανειο μαζι;😜
 
@giannisvlg Ναι ενα σπιτι με οροφους, για να εχουμε το καθε ειδος στον οροφο του! Με το που παρουμε το σπιτι, δεν θα προλαβουμε να κλεισουμε 24ωρο και θα μαζευουν οι γειτονες υπογραφες για να μας διωξουν 😜
 
Back
Top