Γενικά Τα κορνάκια και ο γαμπρός!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης niva2gr
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Και τώρα διατηρεί μιά βαρβατίλα απο το παρελθόν της!
Μπορέι να μην είναι πολύ άντρας, αλλά είναι πολύ θηλυκό.
 
Μαρακι να τα χαιρεσαι τα καινουρια φιλαρακια σου! Το αγορακι μπατζι ειναι πανεμορφο!
 
Ευχαριστώ παιδιά! Σήμερα έγινε και η πρώτη συνάντηση με την Κίτσα στο κλουβί του. Αυτός ήταν ήσυχος, η Κίτσα του έφαγε το φαΐ και μετά κάθονταν και κοιτιόντουσαν. Μετά απο 20 λεπτά τα χώρισα. Νομίζω οτι ήταν καλά για πρώτη συνάντηση.
 
Θέλω να τους δώσω αστεία ονόματα γιατί είναι πολύ κωμικά. Τελικά μου φαίνεται θα μείνω στο "Μπόλεκ και Λόλεκ"!
 
Ευχαριστώ παιδιά! Σήμερα έγινε και η πρώτη συνάντηση με την Κίτσα στο κλουβί του. Αυτός ήταν ήσυχος, η Κίτσα του έφαγε το φαΐ και μετά κάθονταν και κοιτιόντουσαν. Μετά απο 20 λεπτά τα χώρισα. Νομίζω οτι ήταν καλά για πρώτη συνάντηση.
Αχ αυτη η Κιτσα αν δεν φαει το φαι του θα σκασει 😛
Πιστευω πως θα τα πανε μια χαρα μαζι και οχι μονο... 😉
 
Σήμερα, κάποια στιγμή που έβγαλα την Κίτσα έξω, και αυτή πήγε σε άλλο δωμάτιο, ο γαμπρός τη φώναζε! Τώρα δοκίμασα να τα βάλω και τα δύο, αυτή τη φορά στο κλουβί της Κίτσας. Αυτή είναι λίγο κτητική και αυτός νευρικός, αλλά αυτό είναι αναμενόμενο. Θα τους ξαναχωρίσω σε λίγο.
 
Μαρία δώσε το πολυπόθητο τέλος στην αναμονή μας. Στείλε μας φωτογραφίες από το ζεύγος ΤΩΡΑ! :Ρ
 
Φωτογραφίες απο το ζεύγος απο μεθαύριο, όταν θα μπουν στο καινούριο τους κλουβί! Έτσι, για να σας κρατάω σε αγωνία!
 
Καινούριο κλουβάκι ε; Αντε να βολευτούνε να φτιάξει η Κίτσα το νοικοκυριό της.
 
Πως να μην ξετρελαθει η Κιτσα αφου ειναι ενας παιδαρος ο νεαρος!

Για τα αγαπητα κορνακια κι εμενα μου αρεσε πολυ το Μπολεκ και Λολεκ!
 
Εγώ ανέθρεψα την Κίτσα μου με τάξη και ηθική κι εσείς μου την βγάζετε Τσιτσιολίνα τώρα. Ντροπή.
Δε φταίει η Κίτσα που ο γαμπρός, με τις φτερούγες του τις μαγικές, αποτελεί την πέτρα του σκανδάλου.
 
Τους ταιριάζει 100% το ονομα, ε Νίκη; Έχει πλάκα όταν τα πιάνει η τραγουδιστική έμπνευση, γιατί συγχρονίζονται! Η πλάκα είναι οτι ο Μπόλεκ είναι πιο βαρύτονος απο τον Λόλεκ!

Εύη, κάτσε να δούμε στο μέλλον, γιατί ο γαμπρος μας προέκυψε ντροπαλός και η νύφη μάλλον έχει ξεμάθει! Μιά ζωή με θηλυκούς παρτενέρ ήταν!
 
Εχει σοκαριστει το παιδι με την νυφη ταξης κι ηθικη(Ποποτικια να υποθεσω η Κιτσα 😉

Ισως δεν εχει προσαρμοστει ακομα!
Μερικα ειναι πιο ευαισθητα ως προς την αλλαγη περιβαλλοντος!

Τα κορνακια παντως δεν ειναι τετοιοι χαρακτηρες με τιποτα
Σου ειπα στο ταξιδι με το αμαξι που τρωγανε και πινανε κανονικα ετσι;
Πρωτη φορα μπαιναν στο αμαξι παρεπιπτοντως
 
Back
Top