Παρουσιάζω Τα νέα μου κοτοπουλάκια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης User23658
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τι ωραίος και αθώος που είναι (προς το παρόν) ο Τζάκι! Και μόνο που τον είδα να κοιμάται έτσι χαμογέλασα (και έχω μέρες που δεν έχω καν σχηματίσει υπόνοια χαμόγελου). Μπράβο! Καλότυχος ο κος Τσαν
 
Τι ωραίος και αθώος που είναι (προς το παρόν) ο Τζάκι! Και μόνο που τον είδα να κοιμάται έτσι χαμογέλασα (και έχω μέρες που δεν έχω καν σχηματίσει υπόνοια χαμόγελου). Μπράβο! Καλότυχος ο κος Τσαν
Προς το παρών! σωστά! Ε αλλάζει ευτυχώς και γίνεται τζακη 😊 σε ευχαριστώ πολύ ιανε μου.. Κ χαίρομαι που με μια εικόνα ένιωσες και πλημμυρισες με όμορφα συναισθηματα! Τα καλύτερα θα έρθουν περίπου στις 4 Απρίλη το ταξιμο δε το ξεχνώ!
 
Να τον χαίρεσαι.

Υ. Γ. Θύμισε μου πλζ, τι ράτσα είναι;
Ευχαριστώ Πολύ Σταυρε! Δεν ξέρω 😂 από μια κοτουλα ειναι που την ξέρει ο @Γιαννης17 ο ειδικός! Ούτε νανα ούτε κοτα κανονική διασταύρωση! Κάνω μίξεις Γενικά με τους κοκορες μου και μπερδεύονται αρκετα μετά!
 
Το χρώμα το έχουμε σίγουρα σαν βάση το μαύρο και ίσως με κάτι ακόμη.. Η μάνα έχει χρυσάφι μερικά φτερά κ η άλλη ανοιχτοχρωμα. Τις κότες τις ξέρω σίγουρα τώρα τον πετεινό.. Διαλέξτε και πάρτε! Μόλις φτιαχτω Καλά θα τις βάζω κατά ζεύγη ίδιας ράτσας
 
Back
Top