Παρουσιάζω Τα νέα μου κοτοπουλάκια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης User23658
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Και τωρα να φανταστω αναλαμβανεις το τάισμα εσυ;
Τώρα ακριβώς αυτό! Κάνω κ την κλωσσα φωνή χτύπημα το δάχτυλο αντί ραμφους... Θέλει δουλειά το πρώτο 24ωρο...
[automerge]1585411745[/automerge]
@Sina ανετα 20 αγκαλιες!
 
user20443 είπε:
Κάντο κι από μένα μερικές αγκαλιές, έτσι για να χεις και δικαιολογία να μη σου λένε το κάτσιασες!
Αυτό δε χρειαζόταν να το πεις!
[automerge]1585426342[/automerge]
Πανέμορφα, δίπλα μου την ώρα που τα κοίταζα καθόταν η μικρή μου κόρη (6 χρ) και μου κάνει. Ω , γούτσις γούτσις είναι... αποθέωση! Πανέμορφα...
Πώς να μη τα λατρεύεις αυτά τα ψυχουλακια! και ο δικος μου γιος 6 χρ ολη μερα στο πουλί είναι. Τι κάνει και τι κάνει.. Περιμένει πως κ πως να δυναμώσει για τον ακολουθεί στο σπίτι!
 
User23658 είπε:
από μια κοτουλα ειναι που την ξέρει ο @Γιαννης17 ο ειδικός! Ούτε νανα ούτε κοτα κανονική διασταύρωση! Κάνω μίξεις Γενικά με τους κοκορες μου και μπερδεύονται αρκετα μετά!
Αφού γνωρίζεις τη μάνα, ανέβασε αν θέλεις μια φωτογραφία εδώ σε αυτό το θέμα. Επίσης, έχεις μαύρα κοκόρια; Περισσότερα από ένα; Υποπτεύεσαι ποιος μπορεί να είναι ο πατέρας;
 
Αφού γνωρίζεις τη μάνα, ανέβασε αν θέλεις μια φωτογραφία εδώ σε αυτό το θέμα. Επίσης, έχεις μαύρα κοκόρια; Περισσότερα από ένα; Υποπτεύεσαι ποιος μπορεί να είναι ο πατέρας;
Θα σας ανεβάσω συντόμως διότι το κινητό μου έχει φισκαρει και δεν έχω χώρο να τραβήξω άλλες φώτο! Μαύρα κοκόρια έχω αλλα κι αλλους χρωμαριτισμους και ρατσες.. Πραγματικά δεν μπορώ να ξέρω ποιος είναι θα φανεί όταν με το καλό μεγαλώσει αλλαξει πτερωμα και γίνει τουλάχιστον 6 μηνών. Να δω λίγο κεφάλι πόδια λειρι χρώματα ουρά.
[automerge]1585469799[/automerge]
Πώς το κατάλαβες Γιάννη;
Εγω τυχαία τον ειπα τσαν. Για να δούμε.. Τζάκι Η τζακη τελικά!;
 
Πώς το κατάλαβες Γιάννη;
Γιάννη έχω βγάλει τόσα κοτοπουλάκια που πλέον τα ξεχωρίζω με το μάτι. Το συγκεκριμένο το κατάλαβα από το σχήμα του λειριού του που είναι ελεφρως πιο μεγαλόσωμο απότι θα ήταν αν ήταν θηλυκό. Αλλά ξανά λέω είναι δύσκολο να το καταλάβει αυτός κάποιος αν δεν έχει με σχετική εμπειρία.
Θα δω και σε λίγες μέρες γιατί οι φωτογραφίες κάποιες φορές μπερδεύουν.
 
Επίτηδες το κάνεις εεε;😍
Να μη σε προκαλέσω λίγο για να βάλω καρδούλα;λοβ;
[automerge]1585831212[/automerge]
Τέλειος 😍
Γκρίζος θα γίνει με χρυσές ανταύγειες λογικά. Είτε σκούρο μαύρες. Ένα από τα δύο.
Χμμμ έτσι λέω κ εγω για να δούμε... Πολύ αλανι θα ναι.. Μαγκας κ ξεχωριστός! Θα τον κυνηγάνε οι κότες..
 
User23658 είπε:
Να μη σε προκαλέσω λίγο για να βάλω καρδούλα;λοβ;

Θα είναι η δημοσίευση με τα περισσότερα λοβ 😀 ❤️️️️️στο μεταξύ εμένα δεν μου το έχει βγάλει ακόμα, κάτι έχω κάνει 😋
 
Θα είναι η δημοσίευση με τα περισσότερα λοβ 😀 ❤️️️️στο μεταξύ εμένα δεν μου το έχει βγάλει ακόμα, κάτι έχω κάνει 😋
Εκκαθάριση το browser λέει το αφεντικό @Stavros .. Εγώ εντωμεταξύ δεν έκανα και μου βγήκε! 😒
 
Back
Top