Αναπαραγωγή Το ενα μωρο ζεμπρα ειναι λευκο, θα παραμεινει ετσι;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης crisstos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
οι γονεις ηδη εχουν τρια νεα αυγουλακια μεχρι τωρα αν βγαλουν και παλι λευκο θα σου το στειλω βρε με ταχυδρομικο περιστερι ")
 
Εμενα βεβαια ειναι και οι δυο μου γονεις ετσι... Ηταν λογικο νομιζω να βγαλω "σπουργιτακια"! Εσενα ο αρσενικος σου δεν ηταν ετσι γι'αυτο και πηρε απο εκει...Αντε να σου ζησουν και παλι να τα χαιρεσαι ολα!
 
κανενας γαμπρος;

τελικα παραμενει ολολευκο και καθαρο. Να εβρισκα και ενα καλο λευκο γαμπρο για την κορι μου, μεχρι και διπατω κλουβι θα τους αγοραζα με θεα στη θαλασσα :D
 

Συνημμένα

  • DSC02478.webp
    DSC02478.webp
    6,4 KB · Προβολές: 76
100 τα 100 θηλυκο τα 2 αδερφια του κελαιδανε κανονικα αλλα αυτο μονο τσιπ κανει σαν τη μαμα του
 
Χρηστο οπως καταλαβαινεις, σε μισω! Θελω κ εγω λευκο! Αχτι το 'χω! Θα παω να παρω ενα! Να σου ζησει παντως ειναι μια ομορφια!
 
χεχεχ το ηξερα οτι με μισεις για αυτο και εβαλα παλι φωτο, ειπα" τι να κανω για να χαλασω τη διαθεση στην εφι;" και ετσι μου ηρθε η ιδεα χαχχα.
παντως ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
 
Το ξερω το ξερω... Εισαι κακος ανθρωπος! Το καλοκαιρι ανεβαινω Χαλκιδικη θα ερθω και απο Θεσσαλονικη και θα στην κλεψω!
 
βρε μεχρι τοτε θα εχω στανταρ ενα και για σενα απο την γεννα που ερχετε, αν φυσικα ολα πανε καλα :) δεν χριαζεται να το κλεψεις. χεχε
 
Βρε θα τα βαλεις για ζευγαρωμα καλοκαιριατικα; Δεν ειναι και οτι καλυτερο... Πολυ ζεστη... Εκτος αν εκει εχετε πιο κρυο απο οτι εδω! 😉
 
και εδω ζεστα κανει αλλα στο σπιτι μου (ενα διοροφο χτισμενο με πετρα ανακενισμενο φυσικα)δεν εχω πανω απο 26 βαθμους (χωρις κλιματισμο )και ας εχει εξω 40αρια, οποτε μια χαρα τα αφηνω να κανουν οτι θελουν.
 
Α οκ τοτε... Να με περιμενεις τον Αυγουστο να ερθω να σου παρω! 😀! Σοβαρα τωρα ψαχνω για λευκο θηλυκο εδω στην Αθηνα και δεν βρισκω... Μονο αγορακια... Τι να πω... Ελπιζω να τα καταφερω τελικα...
 
Χρήστο είναι regular CFW κατά 99%, για αρσενικό κάτι θα κάνουμε πιστεύω από αυτά που έχω βγάλει. Έφη αν θες έχω θηλυκό, αν μπορείς να το πάρεις όταν θα έρθεις Χαλκιδική πάρε και ένα κλουβάκι μαζί σου :D
 
Έφη αν θες έχω θηλυκό, αν μπορείς να το πάρεις όταν θα έρθεις Χαλκιδική πάρε και ένα κλουβάκι μαζί σου :D

Βασιλη ετσι και πω στον καλο μου οτι θα κανω τετοια κινηση και ειδικα στις διακοπες με βλεπω χωρισμενη αμεσα! :D Θα το φερω απ'εξω απ'εξω ομως να δω αντιδρασεις! Ετσι και τον δω θετικο θα σου πω να μου φυλαξεις μια! Ευχαριστω ουτως ή αλλως!
 
Back
Top