Ασθένειες Το καναρίνι μου είναι βραχνό και φτερνίζεται, τι να κάνω;

Τιποτα παλι... Ισως φταιει που δεν εχω καλο σημα...
Γιατι ειμαι απο κινητο!
 
Άστα έξω με προστασία από αρπακτικά και κουνούπια τα πουλιά. Μέσα θυμάμαι τα έχεις σε σαλόνι κουζίνα οπότε μπορεί να φταίνε και αναθυμιάσεις από μαγειρέματα, τσιγάρα κτλ. Σίγουρα μέσα θέλει καλό αερισμό. Μπορεί να είναι άσθμα που δεν μπορείς να κάνεις και πολλά.
Συγνώμη που το λέω αλλά είναι δικαίωμα του καθενός να ανοίγει θέμα και ας το έχει ξανακάνει για τον ίδιο λόγο. Τότε που είχε προαναφερθεί ήτανε καιρό πριν. Τώρα είναι άλλο θέμα. Όποιος δεν θέλει να απαντήσει ας μην το κάνει. Δεν χρειάζεται να αποπέρνουμε κάποιον. Το καλύτερο είναι να το πάει σε γιατρό ναι αλλά πολλοί για να ζητάνε βοήθεια από τα forums σίγουρα δεν θα έχουνε την οικονομική δυνατότητα ή τη δυνατότητα να το πάνε.
 
Δεν τα εχω εκει περα δεν εχουν καμια επαφη ουτε με καπνους ουτε αρωματα ουτε τπτ αλλο... Και παντα αεριζω πλ καλα, ασθμα. Αποκλιεται, δεν θα επρεπε να κανει θορυβο η ναχει ταχυπνοια;το λεω γτ μονο φτερνιζοταν που κ που αλλα σημερα πολυ καλα δεν κανει τπτ

Άστα έξω με προστασία από αρπακτικά και κουνούπια τα πουλιά. Μέσα θυμάμαι τα έχεις σε σαλόνι κουζίνα οπότε μπορεί να φταίνε και αναθυμιάσεις από μαγειρέματα, τσιγάρα κτλ. Σίγουρα μέσα θέλει καλό αερισμό. Μπορεί να είναι άσθμα που δεν μπορείς να κάνεις και πολλά.
Συγνώμη που το λέω αλλά είναι δικαίωμα του καθενός να ανοίγει θέμα και ας το έχει ξανακάνει για τον ίδιο λόγο. Τότε που είχε προαναφερθεί ήτανε καιρό πριν. Τώρα είναι άλλο θέμα. Όποιος δεν θέλει να απαντήσει ας μην το κάνει. Δεν χρειάζεται να αποπέρνουμε κάποιον. Το καλύτερο είναι να το πάει σε γιατρό ναι αλλά πολλοί για να ζητάνε βοήθεια από τα forums σίγουρα δεν θα έχουνε την οικονομική δυνατότητα ή τη δυνατότητα να το πάνε.
Παντος Λαμπρο πολυ καλα τα λες!
 
Βρε παιδια να σας πω ποιο ειναι το προβλημα μου... Θελω να τα εχω εξω αλλα για τον χειμωνα ειναι πολυ δυσκολα... Και το λεω αυτο γιατι κ μονοι σας το λετε να μην βρισκοντε κοντα σε βαριες μυροδιες φαρμακα καπνους και μπλα μπλα... Αν τα εχω εξω το χειμωνα σιγουρα θα παθουν καμια δυσπνοια ακομα κ ασθμα! Αφου εδω περα ολοι ολο το χειμωνα καινε σομπες τζακια κ εξω ολη μερα κ ολη νυχτα μυριζει καπνιλα... Εξω δεν μπορεις να κατσεις καθολου, αφου και οταν αεριζω τον χειμωνα αντι να μπει μεσα καθαρος αερας μυριζει καπνιλα ολο το σπιτι... Και επειδη μενω διπλα σε γραμμες τρενων ο καλα ειδικα οταν παιρνανε τα παλια τρενα εκει να δειτε κατι καπνους... Εσεις τι λετε να κάνω;λοιπον; Δυστυχως απο καυσαερια κ τετοια πραγματα δεν μπορω να τα προστατεψω. Για πειτε γνωμεςς
 
Back
Top