Αναπαραγωγή Το τάισμα των μικρών καρδερίνων μου στο χέρι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης bobsgu
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

bobsgu

Banned
Εγγραφή
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
77
Το γλυκό μου (βάσανο) αφού κάθε 1 ώρα πρέπει να τρώνε,
μακάρι να είχα αλλα τόσα.:)
Σας εύχομαι καλές επιτυχίες.
ΜΠΑΜΠΗΣ.
 

Συνημμένα

Να τα χαιρεσαι! Αν και απο το βιντεο μονο ηχο ειχα και τις εικονες τις περναγε σφαιρα και σταματουσε. μαλλον δεν εχω το καταλληλο προγραμμα να το ανοιξω σωστα! Παρολαυτα απο το λιγο που ειδα Τελεια τα μωρα! :D
 
Α βρε Μπάμπη τι μας κάνεις βραδιάτικα, να τα χαίρεσαι φιλαράκο και γρήγορα στο κλαρί :)

Υ. Γ. Θέλω και εγώ " μαυράκια "
 
  • Like
Αντιδράσεις: bobsgu
Φίλε Μπάμπη δυστηχώς δεν έχουμε κάποιοι εικόνα μόνο ήχο. Λοιπόν έτσι είναι καλύτερα! Αφήνεις την φαντασία μας να καλπάζει! Μην σφυράς όμως! Θα μαυλάνε τα πουλιά μόλις μεγαλώσουν ! :D
 
Εάν έχετε προβήματα με το βιντεάκι
Ένας πολύ καλός player που παίζει σχεδόν όλους τους τύπους αρχείων youtube κτλπ είναι ο Gom player (ακόμα και τα αρχεία αλλου τύπου συνδέεται απευθείας και κατεβάζει οτι ειναι απαραίτητο ώστε να μην ασχολείσαι καθόλου)

Και το σημαντικότερο ειναι Freeeeeeee ! 🙂

:: GOM PLAYER ::
 
  • Like
Αντιδράσεις: bobsgu
Καλησπέρα παίδες, και σας ευχάριστο.
Προφανώς δεν έχετε τους απαιτουμενους codecks για.3gp, γιαυτο δεν βλέπετε εικόνα.
Εδώ μπορείτε να κατεβάσετε ένα από τα καλύτερα πακέτα, που συμπεριλαμβάνουν και.3gp codecks.
Free-Codecs.com :: Download ACE Mega CodecS Pack 6.03 - Professional Edition : This is the lastest and greatest release of famous ACE Mega CoDecS Pack
ΜΠΑΜΠΗΣ.
 
Καλή επιτυχία και.. καλό κουράγιο στο δύσκολο εγχείρημά σου. Εύχομαι να μεγαλώσουν όλα γερά.
Και μια ερώτηση. Τι χρησιμοποιείς για το τάισμα; Είναι έτοιμο μείγμα ή δικό σου; Ρωτάω γιατί υπάρχει περίπτωση να χρειαστεί να βοηθήσω κανάρα που θα ταΐσει φλώρους και δεν ξέρω αν επαρκεί το έτοιμο μείγμα για νεοσσούς για τα ευρωπαϊκά (έχω την εντύπωση ότι είναι σχεδιασμένο για καναρίνια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: bobsgu
Να τα χαίρεσαι φίλε μου και μπράβο σου. Πόση είναι η ποσ'οτητα που δίνεις στο καθένα;Κάθε πόση ώρα ταίζεις; Αυτό το κάνεις από την πρώτη μερα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: bobsgu
Μπράβο σου! Τα καταφέρνεις μια χαρά βλέπω. Τι μείγμα δίνεις και σε ποια θερμοκρασία:
 
  • Like
Αντιδράσεις: bobsgu
Βασίλη με τα καναρίνια είμαι,
με της καρδερίνες όχι.
Πιστεύω πως δεν καλύπτονται διατροφικά, το θέμα είναι να μάθω με τη άλλο μπορώ να της καλύψω μιας και ταΐζω εγώ, και όχι οι γονείς. είναι λίγο δύσκολο να λιώσεις σκουλήκια, αυγά μυρμηγκιών,έντομα και τα λοιπά...
Καταλαβαίνεις τη εννοω...
 
Back
Top